Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

Tatry sierpień 2017r.


06-09-2017

Wacław

Nie przejmujmy się, że sierpień odszedł. Nie miał innego wyjścia.
Ostatnia wersja mego wyjazdu w Tatry to 29.09 - 8-10.10.
Szkoda, bo chyba nie zobaczę się z kilkoma bardzo mi bliskimi od lat osobami z najlepszego "sortu" turystów .
Tak późno, ale dopiero te terminy pasowały mojej siostrze i przyjacielowi.
Oboje już byli w T. i wiem dobrze czego nie lubią. mam zatem mały problem, co im i sobie wyszukać.
Chyba zajrzymy do St. Roztoki ale i na Słowację, gdzie również jest sporo rekreacyjnych ścieżek. Może trafimy na Anię ???
Myślę, że po tej nieodległej rundzie będę się mógł uważać za experta od tatrzańskiego wypoczynku i spacerów. Trenowałem to w czerwcu.
O pogodzie lepiej nie snuć rozważań, nie wywołujmy wilka z lasu.

04-09-2017

Jacek Balázs   (jacek.balazs@gmail.com)

W ciekawe miejsca zaszłaś, Aniu!

Terminowo nam się pokomplikowało - możliwe że pojadę z moją Drugą Połówką na weekend we wrześniu do Roztoki, a Wacław + kilka osób pod koniec września planują dłuższy pobyt w Zakopanem.

Pozdrawiam

25-08-2017

ania

Wyjazd bardzo udany.Zrobiłyśmy trasy:
1.Trzydniowiański Wierch-Kończysty Wierch i Starorobociański Wierch.
2.Wrota Chałubińskiego.
3.3Korony-Sokolica.
4.Nosal,tylko bo wracałyśmy tego dnia do domu.

Macie już termin wyjazdu i miejsce spotkania?(Roztoka?)
Ja planuje wyjazd na październik.
Pozdrawiam.

22-08-2017

Jacek Balázs   (jacek.balazs@gmail.com)

W sierpniu przeoczyliśmy Tatry, za to na wrzesień się wybieramy.

Jak Wam Aniu poszła wycieczka? Może jakąś galerię zdjęć zamieścisz? Pozdrawiam serdecznie!

21-07-2017

Wacław

Tak, przepraszam Jerzy za moją ułomną pamięć. Pozdrowienia!

20-07-2017

ania

Nie Marek tylko Jurek o którym rzeczywiście zapomniałam

20-07-2017

Wacław

Witaj Aniu !
Jak ten czas leci. Dziękuję za dobrą pamięć. Jacek zapewne też. Z Michałem kontakty nam się rozluźniły.
Jacek swego czasu przesłał mi zdjęcie /przeniesione na kubek/, i jeśli dobrze kojarzę to jesteś na nim Ty, wymieniona trójka i nasz admin Marek Matlak. Pozujemy na tle wejścia do schroniska w Starej Roztoce.
W sierpniu to nie jest jednak nasz czas na Tatry.
Prawdopodobne jest to natomiast we wrześniu, być może w porozumieniu z Jackiem.
Życzę Wam wspaniałej pogody i niezapomnianych tras.
Serdecznie pozdrawiam, Wacław

06-07-2017

ania

Witajcie.
Będziemy w Zakopanem z koleżanką w dn.12-15 sierpnia.Jeśli ktoś miałby ochotę się spotkać na wędrówki po szlakach lub w mieście to zapraszam.Nasz wiek to 40+
P.S.Wacławie,Jacku,Michale wciąż pamiętam i mìło wspominam spotkanie w Roztoce z 09.2014r.
Ania.