Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Moje konto

Dla zarejestrowanych użytkowników

Poniżej opisane są podstawowe zasady korzystania z serwisu Tatry.info.pl

Dostęp bezpłatny

Bezpłatnie udostępniane są wszystkie strony informacyjne z wyjątkiem szczegółowych opisów szlaków. Fragmenty opisów szlaków również udostępniane są nieodpłatnie, aby użytkownik mógł zapoznać się z częścią treści przed wniesieniem opłaty za płatny dostęp. Bezpłatny jest udział w Społeczności Tatrzańskiej, jak i przeglądanie wszystkich stron związanych z tą częścią serwisu. Bezpłatnie można założyć konto w społeczności, zamieścić własną stronę, galerie i artykuły oraz korzystać z wszystkich innych opcji dostępnych w portalu społecznościowym. Bezpłatne jest również forum oraz sekcja komentarzy do szlaków turystycznych.

Dostęp płatny

Dostępem płatnym objęte są szczegółowe opisy szlaków zamieszczone w sekcjach: Tatry Polskie (Tatry Wysokie i Tatry Zachodnie) oraz Tatry Słowackie (Tatry Wysokie i Bielskie oraz Tatry Zachodnie). Większość stron w tej części serwisu prezentuje niezarejestrowanym użytkownikom część opisu szlaku (mniej więcej połowę treści), po której pojawia się informacja, że dalsza część opisu dostępna jest odpłatnie – po zalogowaniu, pod warunkiem posiadania opłaconego konta. Niektóre, wybrane opisy szlaków zwolnione są z opłaty i są prezentowane w całości.

Na czym polega dostęp płatny?

Użytkownik wnosząc opłatę uzyskuje dostęp do pełnych treści przewodnika w określonym w cenniku okresie czasu. Dostęp do pełnych treści wymaga zalogowania (link do logowania dostępny jest w nagłówku każdej strony). Po zalogowaniu, pod warunkiem posiadania opłaconego konta, na stronach dostępnych odpłatnie wyświetla się pełna treść.

Czy dostęp płatny jest ograniczony czasowo?

Wnosząc opłatę użytkownik uzyskuje prawo do użytkowania serwisu przez określony czas podany w cenniku opłat. Po zakończeniu tego okresu konto użytkownika nie jest usuwane, jednakże użytkownik nie posiada już dostępu do pełnych treści. Dalsze korzystanie z pełnego dostępu do treści wymaga wniesienia kolejnej opłaty za kolejny okres rozliczeniowy zgodnie z cennikiem.

W jaki sposób uzyskać pełny dostęp do treści opisów szlaków?

Należy założyć konto w portalu, a następnie dokonać wpłaty zgodnie z cennikiem na podany rachunek bankowy. W tytule przelewu koniecznie należy podać nazwę konta w portalu (jest to jedyna informacja umożliwiająca zidentyfikowanie wpłaty, gdyż portal Tatry.info.pl nie przechowuje danych osobowych, które wysyłane są w przelewach bankowych). Po zarejestrowaniu wpłaty użytkownik po zalogowaniu się będzie widział pełną treść opisów szlaków turystycznych przez cały okres, za który dokonał wpłaty zgodnie z cennikiem.

Czy mogę zrezygnować z usługi płatnej, jeżeli prezentowane opisy nie spodobają mi się?

Każdy użytkownik, który zapłaci za dostęp do treści ma prawo zrezygnować z usługi w terminie 14 dni od daty dokonania wpłaty. Jeżeli usługa nie spełnia oczekiwań użytkownika wystarczy powiadomić właściciela portalu przed upływem tego terminu, a wpłacona kwota zostanie zwrócona na konto, z którego wpłata została dokonana.