Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Moje konto

Dla zarejestrowanych użytkowników

Jeżeli chcesz mieć dostęp do wszystkich treści przewodnika Tatry.info.pl zarejestruj się używając poniższego formularza. Więcej informacji na temat korzystania z serwisu znajdziesz tutaj.

Uwaga! Jeżeli posiadasz już konto w społeczności tatrzańskiej,
kliknij tutaj, zaloguj się, a następnie zatwierdź akceptację "regulaminu".


Login
Hasło
Adres e-mail

Akceptuję Regulamin określający zasady świadczenia usługi.

Administrator danych osobowych, którym jest SKAMANDER Jerzy Matlak, 40-139 Katowice, ul. Nowowiejskiego 4B/32, NIP: 6341452947, REGON: 278342297, informuje, że podane podczas rejestracji Konta lub wprowadzone przez panel administracyjny w późniejszym terminie przez Panią/Pana dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu rejestracji Konta na Portalu i umożliwienia korzystania z usług świadczonych na Portalu zgodnie z jego Regulaminem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udostępnienia odpłatnych treści na Portalu zgodnie z Regulaminem. Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.