Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

...Schronisko w Starej roztoce...

Jeśli chcesz zamieścić nowy post, wypełnij poniższy formularz.


Twoje imię, nazwisko lub pseudonim
Twój adres e-mail (*)
Zgoda na publikację adresu e-mail
Treść wiadomości

Akceptuję Regulamin określający zasady zamieszczania informacji na forum.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora danych osobowych, którym jest SKAMANDER Jerzy Matlak, 40-139 Katowice, ul. Nowowiejskiego 4B/32, NIP: 6341452947, REGON: 278342297 jedynie w celu zamieszczenia na Portalu mojego Posta. Dane te będą przetwarzane przez Administratora danych osobowych przez okres zamieszczenia mojego Posta na Portalu.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia Posta Użytkownika na Portalu, zgodnie z Regulaminem. Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyrażam zgodę, z uwzględnieniem (*), aby podane w ramach Postu dane, w tym moje dane osobowe, zostały opublikowane na stronach portalu, który dostępny jest publicznie w sieci Internet.

    


(*) - adres e-mail będzie publikowany na stronie tylko w przypadku wyrażenia na to zgody  
(w przeciwnym wypadku pozostanie tylko do wiadomości administratora serwisu)