Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

Spotkanie w Tatrach.

25-06-2013

ania

Ja byłam w zeszłym roku w lipcu i tłoku nie było,ani problemu z kwaterą(zadzwoniłam z dworca w Zakopanem i po 1-wszym tel.miałam pokój),ale we wrześniu była porażka z kwaterą(zjeżdżają studenci).W październiku byłam w Bieszczadach i też było ciężko z zakwaterowaniem.
Wg mnie największe oblężenie turystów jest w długie weekendy,wiem coś o tym ponieważ kiedyś byłam w górach 15.08.

25-06-2013

małgośka

Nie wszyscy mogą odwiedzać Tatry we wrześniu, np. osoby, które jadą z dziećmi raczej będą tam w czasie wakacji. Są też tacy, którzy urlop mają zawsze w okresie lipiec-sierpień...ja się do tej grupy zaliczam. Zazdroszczę tym, którzy mogą pojechać na urlop we wrześniu, październiku czy czerwcu. Wyboru nie mam - albo jadę i chodzę w tłoku, albo nie jadę wcale...
Pozdrawiam M

24-06-2013

Marcin

Nie obawiacie się, że w lipcu na szlakach będzie zbyt tłoczno? Ja do tej pory bywałem tylko we wrześniu, przestrzegano mnie przed wizytami w okresie szkolnych wakacji, zwłaszcza w sierpniu. Dla mnie to bardzo ważne, by turystów nie było zbyt wiele, bo tłok może naprawdę pozbawić wielkiej radości wynikającej z przebywania w Tatrach.
Pozdrawiam

24-06-2013

ania

Ja się wybieram w 1-szej połowie lipca.

21-06-2013

kędzior   (cantyousee@wp.pl)

Dariusz Karwowski

Witaj!!!
przepraszam jesli do mnie dzwoniles ale mialem troche pecha bo spalil mi sie telefon w pociagu gdy akurat jechalem w Tatry i nie bylem dostepny. Po paru dniach udalo mi sie przełożyć kartę i oddzwanialem do wszystkich co dzwonili(stracilem kontakty) ale jeden numer był poza zasiegiem sieci i nie wiedzialem czy to ty??? mam nadzieje,że udało sie Tobie zaliczyć parę fajnych szlaków. Ja zrezygnowalem z Chłopka bo okazal sie niedostepny bez sprzetu. Dowiedziałem się o tym od doświadczonego gościa pod MOkiem i poszliśmy na Rysy, na których była ciągle zima ale śnieg był miekki. Orla od zawratu po kozi zamrozona wiec poszlismy kozi wierch-krzyzne bo bylo tam bezpiecznie(w jednym zlebie snieg ale do przejscia) udalo sie tez zaliczyc szpiglas i kościelec ale niestety gdy wchodzilismy na koscielec byl ten wypadek w honoratce gdzie facet zjechal i spad 200m... Przykra sprawa ale przypomina o tym,że gdy żleby są zamarzniete nie ma co tam sie pchać!mam nadzieje ze bezpiecznie wedrujesz i zdasz relacje z wypadu... pozdrawiam i sorki za brak kontaktu ale nie mialem na to wplywu :/

20-06-2013

Magda

Myślę poważnie, by odwiedzić kochane Tatry tak spontanicznie przed urlopem jeszcze, od następnego wtorku ale chyba pogoda nie dopisze patrząc na prognozy. Jednak pogody nie przewidzi się.....

13-06-2013

Dariusz Karwowski

Witaj kędzior.
Mamy podobne plany i nasze terminy się pokrywają.
Mój pierwszy wyryp zamyka się od 16-stego do końca czerwca (drugi to pierwsza połowa września).
Mam nadzieję, że pogoda nam dopiszę, bo niestety, nie mam miłych wspomnień z tej pory roku.
Rysy, Orla i Mięguszowiecka Przełęcz – to również i moje priorytety.
Spisałem Twój numer telefonu, więc może spotkamy się gdzieś na szlaku.
Pozdrawiam

13-06-2013

kędzior   (cantyousee@wp.pl)

ania
Hej! w tym roku to nie mam pojecia czy jeszcze zawitam w tatrach? daleko troche mam co niestety kosztuje :/ Jakby co to na pewno napiszę na forum... Pozdrawiam!!! :)

12-06-2013

ania

Hej kędzior.
Czy w późniejszym terminie jeszcze kiedyś planujesz wypad w Tatry?
Póki co miłego pobytu i proszę napisz po powrocie jak było.

12-06-2013

kędzior   (cantyousee@wp.pl)

....a jednak zmiana planów...:) jutro pakuję się w pociąg więc od piątku będę w Tatrach... prognozy pogody są różne więc zobaczymy... :)

10-06-2013

kędzior   (cantyousee@wp.pl)

Witam!! ja będę w Tatrach jakby co tak 15 lub 16 czerwca,przez ok tydzień. W planach Tatry Wysokie.Planowany pobyt trochę w Starej roztoce i trochę w D5SP.Wszystko zależy od pogody bo to spontaniczny wypad. W planach Przełęcz pod chłopkiem bądź Rysy, następnie Kozi Wierch-Krzyżne a dalej spontan(zależnie od warunków) Gdyby ktoś był w rejonie można się spotkać gdzieś na szlaku lub wypić wieczorne piwko w schronisku :) e-mail widać w poście a mój nr to 781-676-780 Pozdrawiam!!! kędzior

09-06-2013

Bjablo

Ania, spoko, damy radę! :) Jak już będziesz wiedziała, kiedy jedziesz - daj znać, ja już rezerwacje poczynione mam i zostaje mi monitorować pogodę

09-06-2013

ania

Witaj Bjablo.
Myślałam o 1-ej połowie lipca, ale jeśli nie wypali to pojadę w 2-ej.Zobaczymy.Tylko uprzedzam-jestem amatorką jeśli chodzi o wspinaczkę.Jeszcze do niedawna Tatry poznawałam z perspektywy wyciągów i kolejki...W dorobku mam m.in. Giewont,Kopę Kondracką i Gęsią Szyję.
Pozdrawiam.

09-06-2013

ania

Do edyty180.
Jednak teraz nie dam rady wyjechać :-( Jeśli chodzi o kwaterę to nocowałam przy ul. Chramcówki-fajne miejsce ale bez posiłków.Jeżeli coś się zmieni to dam znać.
Przyjemnej reszty dna Ci życzę.

08-06-2013

Bjablo

Hej! Aniu, jeśli chcesz, to ja w lipcu jadę, dokładnie 20-24. W planach mam Tatry Wysokie, poprzednim razem w maju warunki nie pozwoliły zrealizować planu, więc w lipcu mam zamiar nadrobić. Jeśli będziesz się w tym czasie wybierać - daj znać :)

07-06-2013

edyta180

Do Ani. Hej Aniu , wyruszamy z Puław 19-tego w czwartek około południa , żeby uniknąć piątkowych korków i w piątek rano w pełni sił wyruszyć na szlak. A Ty , kiedy wyjeżdżasz i gdzie masz kwaterę , jeśli można wiedzieć? Edyta

06-06-2013

ania

Skąd wyruszacie Edytko?Ja z Kielc.

05-06-2013

edyta180

Do Ani. Witam Cię Aniu. Bez względu na to jaka będzie pogoda 20 -tego jedziemy w kochane Tatry. Jak zapewne wiesz , pogoda w górach jest bardzo zmienna, więc liczę na choć trochę słoneczka. Uśmiech na usta dobrze spakowany plecak , kijki i na szlak!Zachęcam do wyjazdu 20- tego. Pozdrawiam.

05-06-2013

ania

Do edyty 180
Dziękuję za odp.Byłam w Dolinie 5-ciu Stawów i na Gęsiej Szyi ale z chęcią poszłabym kolejny raz,tylko ta pogoda...A jeśli czerwiec nie wypali to myślałaś może o wyjeździe w lipcu?

04-06-2013

edyta180

Do Ani. Witam , mamy zamiar odwiedzić Dolinę Pięciu Stawów , jeśli damy radę i pogoda dopisze chcemy przejść do Morskiego Oka przez Szpiglasową Przełęcz , ewentualnie przez Świstówkę. Druga Trasa to, Doliną Jaworzynki ponownie chcemy odwiedzić Halę Gąsienicową i dalej, przez Gęsią Szyję, Rusinową Polanę do Wierchporońca. Pozdrawiam.