Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

Włóczęga

07-09-2015

Wacław

Galeria faktycznie robi wrażenie, zwłaszcza jej niepowtarzalność topogr. w naszym portalu.
Gratulacje dla całego zespołu za taki wypad !
Widzę Jacku, że przeprowadzka bliżej gór nieźle "procentuje".
Szkoda, że brak mi czasu, pewnie jeszcze czegoś więcej, by powiększyć tak zacne włóczęgowskie grono.
Pozdrawiam serdecznie. wh

03-09-2015

Małgorzata

Dzięki Jacku za piękną galerię - zawsze z przyjemnością oglądam fotki z Waszych wypraw. Ja mam trochę daleko w Tatry, więc z realizacją marzeń ciężko, ale dzięki Waszym galeriom daje się jakoś przeżyć rozłąkę z Tatrami. Pozdrawiam :-)

01-09-2015

Jacek Balázs   (jacek.balazs@gmail.com)

Małgorzata - nie cwaniakuj tylko swoje wyprawy realizuj i wrzucaj nowości ;)

Galeria z tego pełnego wrażeń dnia już wisi :)

27-08-2015

monik180

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety na temat turystów w Tatrzańskim Parku Narodowym.
Ankieta jest anonimowa a jej wyniki zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie w celach badawczych.
Z góry dziękuję za pomoc!
Proszę o przekazanie ankiety znajomym.

http://www.ankietka.pl/ankieta/199663/zachowania-i-swiadomosc-turystow-odwiedzajacych-tatrzanski-park-narodowy.html

25-08-2015

Małgorzata

Tak, tak chłopaki, dawać galerię, to bardzo chętnie pooglądam ;-)
Pozdrawiam :-)

25-08-2015

Jacek Balázs   (jacek.balazs@gmail.com)

Ale głucha cisza się zrobiła...czas ją przerwać :)

Sławku - jak tam, byłeś na jakimś wypadzie? Jeśli byłeś, napisz coś o tym, i polecam wrzucić galerie (z tego ostatniego, i z naszej Orlej itd).

Pozdrawiam serdecznie, jakby coś zapraszam do Krakowa na pogadankę :)

10-08-2015

slawek   (slaachoo@wp.pl)

Na wstępie chciałbym podziękować Jackowi za rekomendacje. W końcu idąc z kimś po raz pierwszy nie wiadomo czego się spodziewać i dotyczyło to raczej Jacka w stosunku do mojej osoby. Ale do rzeczy. Myślę wyjechać w Tatry w nocy ze środy na czwartek. Dla mnie trasy nie mają większego znaczenia bo byłem wszędzie wiele razy. Noclegi na glebie w schroniskach lub na szczytach. Oczywiście jeśli będzie miejsce to też w kwaterach. Jestem elastyczny i potrafię iść na kompromis. Ewentualnych chętnych proszę o kontakt na maila. Jadę z Tarnowa ale mogę zboczyć trochę z trasy lub spotkać się na miejscu.