Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

Tatry Tatrami a zjeść też coś trzeba !


26-10-2017

Wacław

Na forum padają nieraz pytania o takie lokale gastronomiczne, gdzie kuchnia przypomina tzw. domowe jedzenie.
Dwa takie obiekty funkcjonują przy ul. Gimnazjalnej.
1. Gimnazjalna 8, budynek Oddziału ZUS, wejście od podwórka, parter, żywienie całodzienne, obiady od 12 do 17-tej, cena jednego z trzech zestawów ok. 13-14 zł.
2. Gimnazjalna 13?. Siedziba w zespole budynków Sądu Rejonowego w Z. Stołówka mieści się za trzecim pawilonem, w głębi idąc od tej ulicy. Przy wejściu od ul. Sienkiewicza, trasą prawie na wprost. Obiady podobnie w kilku zestawach, tylko do 16.oo.
Cena w granicach 16-17 zł.
Jedzenie b. smaczne, nader obfite, w obu tych miejscach. Dla mnie było zbyt obfite. Dla dzieci są połówki. Obsługa na wysokim poziomie.
Polecam.
Gimnazjalna ul. to równoległa do Kościuszki, poniżej, na rogu supermarket.
Łączy ul. Chramcówki i Sienkiewicza.

25-10-2017

Wacław

Zainicjowałem ten temat, to nie ma rady, trzeba kontynuować.
Nie jestem fanem wyżerki i nie po to jeżdżę w te strony, by potem wspominać jakieś kwaśnice, jagnięciny, oscypki na 150 sposobów itp. rewelacje.
Częściej doznawałem rozczarowań niż satysfakcji.
Jednakże sytuacje pogodowe, a także naciski zgłodniałego kolektywu wycieczkowego sprawiają, że tu i ówdzie trzeba zajrzeć.
Bar mleczny o którym wspomina Piotr K. mieści się w narożnym budynku przy Nowotarskiej, po zejściu z Krupówek w lewo.
Faktycznie jest niezły, może nawet i dobry. Nie pogniewasz się Piotrze za to uzupełnienie. Mało kto z nas zna Z-ne na pamięć.
W następnym poście podam Państwu namiary na dwie znakomite moim zdaniem ala-restauracje w centrum, gdzie serwują normalne, tanie obiady.

16-10-2017

Piotrek K

Ostatnio jadałem w Tatrzanskim barze mlecznym w zakopanem .Faktycznie bar mleczny to tylko z nazwy ;-) ale jedzenie smaczne i jak na zakopianskie ceny ,całkiem przystępne ;-) ,Nocujac niedaleko miałem kolacje zapewnione ;-) A propo jedzenia w górach ,własnie dzis wróciłem ;-) wczoraj w koncu wpadłem na ten pomysł i przetestowałem termos obiadowy ;-D od dzis koniec z konserwami ,parówkami i kanapkami!!!;-)

10-10-2017

Wacław

Dyskutujemy jakby co nieco górnolotnie a przecież wiadomo, że daleko się nie zajdzie ani nie zajedzie, gdy kiszki marsza grają.
Może to okaże się na tyle zjadliwy temat, że forum nie zaśnie na amen.
Tylko nieśmiało i jakby mimochodem poruszany był w wątkach schroniskowych.
Podzielcie się zatem Drodzy Użytkownicy Forum opiniami i uwagami, gdzie po drodze do gór było smacznie, do syta, a może gdzie się nie struliście, bo i o to nie trudno w "tych góralskich lasach".

Smacznych wspomnień i do dzieła dla dobra tatrzańskiej wspólnoty.