Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

Szlaki w Kościeliskiej i Chochołowskiej


18-08-2011

dorota-w

wichura:
ciechu sygnalizuje, że Tatry będą jego nowym doświadczeniem, bo do tej pory operował w Beskidach. Może to operowanie dotyczyło okolic Wadowic albo Myślenic? - I to wszystko co wiemy o nim.
Gdyby podobnie zainteresował się T. Wysokimi to byś go "pchnął" na Rysy albo jakąś Orlą Perć?
Dałam wyraźnie do zrozumienia, że opisy szlaków ma w tym portalu.
Jest na pewno osobą myślącą i lepiej sobie z takiego zestawu wybierze frapującą trasę, niż z naszych podpowiedzi.
Wskazałam mu coś na kształt wycieczki wyrabiającej pogląd o terenie, w którym się chciał znaleźć.
Przejdzie ją całą !, to sam świadomie zdecyduje, co dalej.
W jeden dzień nikt tych dolin wraz z przyległościami /Czerwone Wierchy?/ nie "obleci".
Pozdrawiam.

09-08-2011

wichura

dorota-w
Jak już facet ma iśc doliną to niech atakuje dalej, np. z Chochołowskiej przyjemne kółeczko Grześ-Rakoń-Wołowiec, z Kościeliskiej Ciemniak i w zależności od sił w stronę Kasprowego

06-08-2011

dorota-w

Tatr zwiedzaj Ciechu z pełną świadomością tego, gdzie jesteś i co robisz! Dobrze, że masz zamiar zacząć od Zachodnich. Mogą być etapem przejściowym przed Wysokimi.
Radzę na początek trasę poglądowo-informacyjną:
Kiry - wejdź w D. Kościeliską, aż do schroniska. Jeśli tam zbyt długo nie pobiesiadujesz, zawadź jeszcze o Staw Smreczyński.
dalej: żółtym szlakiem na Prz. Iwaniacką, z niej zejdziiesz do Dol. Chochołowskiej. Jeśli już Ci wystarczy, to wracaj do Siwej Polany, stamtąd bus dowiezie Cię do Z-nego. Jeśli jeszcze będziesz w niedosycie, dojdź do schroniska Chochołowskiego i od niego powrót drogą-szosą.
Robiąc to z mapą w ręku, zobaczysz, czym są te doliny i ich otoczenie.
Urodzą Ci się pomysły na ambitniejsze trasy. Wszystkie są pełne atrakcji !
Co Cię na nich czeka? - wyczytasz w tym znakomitym portalu!
Życzę powodzenia

03-08-2011

ciechu   (ciechu2@poczta.fm)

witam Wszystkich ,
jestem nowym użytkownikiem tego forum , nowe będą także moje doświadczenia w Tatrach ( do tej pory operowałem w rejonach Beskidów). Chciałem spytać o jakie szlaki polecacie w rejonie doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej ???