Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

Wiosenny wyskok w tatry


20-05-2011

Artur

Byloby super Michal. Niestety nie mam zadnego twarzysza wyprawy a samemu troche nudno. Tak wiec jesli bedziesz bardziej pewny to napisz na moj email. To omowimy szczegolu. Pozdrawiam serdecznie Artur

17-05-2011

Tatromaniak   (dm-gr@wp.pl)

Nie byłem na Rysach, jak i nie przeszedłem wszystkich Czerwonych Wierchów :)
Bede monitorował ten post, moze sie załapie z kims z Was na wyprawe... Pozdrawiam
Michał

09-05-2011

Artur

Witam serdecznie, niestety wyskok w tary zachodnie z koncem kwietnie nie udal sie ze wzgledu na snieg. Pogoda byla wspaniala ale zalegalo duzo sniegu i o czerwonych wierchach moglem zapomniec. Dla niewielkiej rozgrzewki zaliczylem Wysoka w Pieninach. W pierwszej polowie sierpnia chce zaliczyc czerwone wierchy i juz teraz szukam towarzysza lub towarzyszki wendrowki. Bardzo serdecznie zapraszam. Mam nadzieje ze sie ktos znajdzie. Artur 35 lat.

08-05-2011

Ana

Hej
Ja planuję dłuższy urlop od 20 czerwca do 6 lipca, tak w tych dniach pod warunkiem, że będzie pogoda. Chcę wejśc na Świnicę a potem na Rysy. Tam jeszcze nie byłam. Myślę, że mi się uda :)

30-04-2011

lukaszsc   (szewczykluk@gmail.com)

witam, w terminie 10,11,12 maja wybieram sie w Tatry Zachodnie, spanie w schronisku;) jesli ktos chetny/chetna zapraszam na maila pozdrawiam ps men 30 lat

29-04-2011

Tatromaniak   (dm-gr@wp.pl)

Hej
Było pięknie, w wysokich Tatrach zima w pełni.
Udało się wejść na Zawrat i jakoś zejsć do piątki w śniegu po pas :)
Zima w Tatrach jest cudowna...
Planuje ktoś wypad w boże ciało? :)

Michał

19-04-2011

Renata

Hej! Jak pisałam, mam już ściśle określony termin. Może jak wrócisz napiszesz gdzie chodziłeś i jak wyglądają szlaki? Nie zrobiłam jeszcze konkretnych planów gdzie chodzić. Pogoda zapowiada się piękna, masz szczęście:) Pozdrawiam.

19-04-2011

Artur   (arthurxx@freenet.de)

Szkoda bo chetnie dolaczylbym sie. Niestety ja przyjezdzam do Polski dopiero na same swieta i zaraz po swietach wybieram sie w kierunku czerwonych wierchow. Wielka szkoda!!!! Ze niemoglismy zgrac naszych terminow.
Artur

18-04-2011

Tatromaniak   (dm-gr@wp.pl)

Cześc
Ja się wybieram w Tatry już w najbliższy czwartek 21ego kwietnia. Będe tam do 26go włącznie. Tez zamierzam sam chodzic po tatrach. Termin chyba jednak Ci nie pasuje?

11-04-2011

Renata

Witaj! Chętnie dołączyłabym się do Ciebie, bo też nie mam towarzystwa do chodzenia:) Niestety urlop mam już ściśle zaplanowany, wyjeżdżam do Zakopanego od 15 do 22 maja i nie mogę tego zmienić. Życzę Ci przepięknej pogody na wyjazd i jak najwięcej miłych wrażeń. Pozdrawiam, Renata

11-04-2011

Artur   (arthurxx@freenet.de)

Oczywiscie Renata ze wysle ci informacje. Ja tez nie jestem zawodowcem ale mam nadzieje ze dam sobie rade. A moze dolaczysz sie do mnie 27 lub 28 kwietnia. Niestety nie mam w Polsce zbyt wielu znajomych ktorzy chodza po gorach tak wiec kazde towarzystwo mile widziane.
Z pozdrowieniami Artur

10-04-2011

Renata

Witam! Ja wybieram się w góry w połowie maja. W tym roku chciałam chodzić po tatrach zachodnich, niestety urlop muszę wziąć tak wcześnie i pewnie będzie tam jeszcze leżał śnieg. A w takich warunkach jeszcze nie chodziłam po górach i nawet nie mam sprzętu do chodzenia po śniegu. Nie należę do zbyt doświadczonych turystów więc wybieram raczej bezpieczne trasy. Pewnie będę musiała zaliczyć jakieś dolinki. Artur, czy mogę Cię prosić o informację, jak tam wygląda z warunkami?

06-04-2011

Artur   (arthurxx@hotmail.com)

Czesc Ana, ja wyberam sie 27 lub 28 kwietnia na kierunek czerwonych wierchow. Mam nadzieje ze pogoda dopisze i w srodku tygodnia nie bedzie oblezenia turystow na szlakach.

05-04-2011

Ana

Planuję wyjazd w góry na przełomie kwietnia i maja ale nie wiem co z tego wyjdzie. Chciałabym aby wtedy było już ciepło, a poza tym to długi urlop ( święta i majówka razem). Dla mnie najważniejsza jest pogoda, dlatego urlop planuję na kilka dni przed wyjazdem. Pozdrawiam wszystkich

02-04-2011

Artur   (arthurxx@hotmail.com)

Witam serdecznie, szukam towarzysza przygody do wyskoku w tatry zachodnie pod koniec kwietnia. Jesli jestes zainteresowany to napisz do mnie. Chetnie poznam kogos z kim moglbym porozmawiac lub koresondowac na temat gor. Artur 35lat