Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

buty w góry


01-10-2012

Piotras   (crash85@poczta.onet.pl)

Witam, odkopuje temat ale podziele się informacją, że Alpinusy Sherpa II sprawują się bardzo dobrze, dobra podeszwa Vibrama, but wygodny, przeżyły dwie wyprawy w tatry latem i dwa razy karkonosze zimą. Przemokły raz... ale na czerownych wierchach padało ok 4 godzin więc myślę że miały prawo :D

26-09-2011

Ancyś

Witam wszystkich :)
Jestem początkującym "łazikiem". Obawiam się, że uzależniłam się od naszych "Taterków". Co prawda, odbyłam na razie tylko 2 wyprawy (D 5 S oraz Kasprowy i Hala Gąsienicowa), aczkolwiek to wystarczyło :) Chciałabym zainwestować w buty trekkingowe, bo zamierzam przemierzyć Tatry wzdłuż i w szerz (oczywiście odpowiednio do zdobywanego stopniowo doświadczenia). Jakie buciki polecacie? Mam na oku Salewa Harrier Trek GTX Woman. Zależy mi, żeby wytrzymały kilka dobrych lat. Czy to dobry wybór, czy może polecicie coś innego? (oczywiście w rozsądnej cenie ;))

30-06-2011

radek

Warto było poczekać i przemyśleć sprawę, ostatecznie zdecydowałem się na Merrell Moab Ventilator, których cena rynkowa ~ 270 zł spadła w sklepach internetowych wraz z letnimi wyprzedażami do 220 zł. Dzięki za wszystkie podpowiedzi- okazały się bardzo przydatne. Jeszcze 2 tygodnie i sprawdzimy jak sobie poradzą z tatrzańskimi szlakami. Pozdrawiam !.

30-05-2011

kędzior   (cantyousee@wp.pl)

witam... znalazlem ciekawy link ktory moze pomoc w doborze odzieży i sprzetu turystycznego... testuja tam wszystko, wystawiaja ocene i opisuja jak sprawowal sie dany produkt... http://ngt.pl/index.php

30-05-2011

Andrzej z Bydgoszczy

Mam buty HI-TEC żona BERNINA.Twarda podeszwa i co ważne ,a czego nie dostrzegają sprzedawcy to duże wybranie z tyłu cholewki.Bardzo przydatne szczególnie przy schodzeniu z gór.

09-05-2011

kędzior   (cantyousee@wp.pl)

witam!no ja mam jakies tam buty z campusa i dobrze sie sprawdzaja...wazne zeby mialy twarda podeszwe i membrame bo tak nie smierdza :) tych moich nie widze w necie ale sprawdz po opiniach,juz za 200 cos tam idzie kupic
http://8a.pl/page,produkt,id,1514,rando-4-gtx.html
dobre opinie i cena bardzo promocyjna
http://www.sfpl.pl/shop/view/Product/id/2061/HiMountain_Buty_Gamba_V?productReferer=Category&context=2
poczyaj opinie itp tu masz jeszcze podeszwe vibram

troche tego jest...ja mam buty campusa ktore kupilem za ok 240zl z jakiejs promocji w sklepie... membrama niby jakos vapor-tex no ale nie smierdza strasznie i nie puszczaly wody w tatrach a bylo sporo wody i sniegu... zaczely przemakac w zime w miescie ale ja mysle ze to moze byc od soli i teraz musze je wyprac i zaimpregnowac...
...wg mnie poszukaj jakiegos konkretnego modelu z dobrymi opiniami i jedz do sklepu je przymierzyc i sprawdzic jak leza bo musza byc wygodne... no i rozchodzic trzeba przed wyjazdem... pozdrawiam :)

06-05-2011

radek

witam wszystkich, w lipcu wybieram się ponownie w tatry i mam ambitny plan przejść sporą część szlaków- bez high level typu orla perć, potrzebuję więc dobrych butów, ale mam na nie ok 200-300 zł, moje pytanie brzmi czy w tej cenie są buty warte zakupu i jeśli tak to jakie :) dzięki za pomoc, pozdrawiam