Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

Mnich, Cubryna i Mnich w ciągu jednego dnia


15-04-2015

Dariusz K

Witam.
Skład został już wreszcie skompletowany.
Dziękuję za miłe słowa i wsparcie od moich mniej i bardziej znajomych.
To była naprawdę wyjątkowa oferta, aż publicznie wyrażę moje niedowierzanie, że nikt z tego portalu nie chciał z tego skorzystać...

14-04-2015

Piotrek D.   (quka39@yahoo.pl)

oferta Mnich-Cubryna-MSW nadal aktualna zapraszamy ! ;)

13-03-2015

Jacek Balázs   (jacek.balazs@gmail.com)

Smakowita propozycja, tym bardziej, że zachwycałem się w styczniu bliskością Mnicha i Cubryny...nie wspinam się jednak. Trzymam kciuki!!!

11-03-2015

kędzior   (cantyousee@wp.pl)

...Pozazdrościć takiego wypadu!!!!... :)
...ja odpadam ale powodzenia no i bez kitu...pozazdrościć...termin też rewelacja!!!! :)

08-03-2015

Wacław

Cześć Darku !
Każdy się domyślił, że to przeoczenie w tytule, z treści zamiar wynikał jednoznacznie.
Zazdroszczę trochę /innym/, że nie będę się mógł przyłączyć do takiej fantastycznej trasy ... i grupy.
Kto "zaryzykuje" - dużo zyska.
Serdecznie pozdrawiam i życzę szczęsliwego "zejścia", zwłaszcza z Mnicha.

06-03-2015

Dariusz K   (darkar1966@gmail.com)

Przepraszam za pomyłkę. Pośpiesznie pisałem bez sprawdzenia. Dopiero zauważyłem...
Oczywiście chodzi o Mnicha, Cubrynę i SZCZYT MIĘGUSZOWIECKI.

06-03-2015

Dariusz K   (darkar1966@gmail.com)

Szukam z naszego forum kogoś do dołączenia na wyjątkowy wypad. Celem jest Mięgusz, Cubryna i Mnich w ciągu jednego dnia. Jeden zespół mamy skompletowany (przewodnik z TOPR-u zabiera tylko dwie osoby, ze względu na trudne podejście na Mięgusza) i właśnie do drugiego szukamy jeszcze jednej (w miarę doświadczonej i rzetelnej) osoby.
W grę wchodzi pierwszy tydzień września 2015 r. Wyruszamy o 5:00 z Moka na ok. 8-9 godz. Cena oferty za te trzy szczyty, po znajomości, w znakomitej cenie – 550 zł od osoby. Korzystniejszej nie znajdziecie. W grę wchodzą, jakby nie było, spore pieniądze – dlatego, proszę o poważne i przemyślane oferty.