Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

Wielkanoc


15-04-2017

Wacław

Ciepłe życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocy kieruję do Wszystkich piszących i czytających to forum.
Serdecznie pozdrawiam, Wacław

05-04-2015

renia   (remagasz@wp.pl)

zdrowych, radosnych Świąt życzę wszystkim z deszczowo-śnieżnego Tarnowa, podobno w najbliższy weekend ma być 20 stopni więc chyba wiosna :)

04-04-2015

kędzior   (cantyousee@wp.pl)

...Wszystkim Tatromaniakom życzę spokojnych świąt!!!!
...Zdrowia, szczęścia w życiu osobistym i powodzenia w Tatrzańskich wędrówkach...
...spokoju w schroniskach,dobrej formy za dnia,dobrych warunków na szlakach
i dobrej pogody!!!
... bezpiecznych wędrówek i pozytywnych refleksji, pięknych zdjęć i wspomnień...
...lekkich plecaków i mniej pachnących butów... :) ...
...dobrej kolacji w schronisku i smacznej konserwy na szlaku!!!...
...Przede wszystkim ZDROWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i bezpiecznego wędrowania życzę!!!!
...niestety w tym roku nie zobaczymy się w Tatrach...:(

...później nadrobię...:)
...Wesołych Świąt!!!!!!!!!!!!!

03-04-2015

Wacław

Ażeby się nie powtarzać za Elą, Małgośką i Jackiem, powiem krótko - ja też życzę.
Ziszczenia wszystkich pomysłów, zamierzeń, pragnień, marzeń, jeszcze niejednej udanej wyprawy w Tatry.
A w te Święta, mocno nieprzychylne górskim wedrówkom, spokojnego, pogodnego odpoczynku od zabieganej codzienności.
Pozdrawiam serdecznie.

03-04-2015

Jacek Balázs   (jacek.balazs@gmail.com)

A ja życzę forumowiczom wyciszenia, przyjaznej, rodzinnej atmosfery i przynajmniej odrobiny relaksu. W realizacji może pomóc przeglądanie piosenek o górach, zawartych w temacie obok. Pozdrawiam serdecznie! Jacek

02-04-2015

małgośka

Ja także życzę wszystkim zakochanym w górach wesołych Świąt Wielkanocnych!
Pozdrawiam :-)

02-04-2015

ElaK

Najlepsze życzenia zdrowia,pogody ducha/wbrew przygnębiającej pogodzie za oknem/na te wiosenne Święta i nie tylko
przesyłają Ela i Jacek K
Wesołego Alleluja!