Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

Osobita


11-01-2016

ewika

A to zaskoczenie :-) Jestem niewiele młodsza ale w życiu nie pomyślałabym, że więcej za mną... Plany, marzenia i nadzieja, że się spełnią, są motorem napędzającym każdy dzień. Myśl o sobie ciepło. Pozdrawiam serdecznie.

11-01-2016

samotnik

niestety 58 i raczej więcej za mną niż przede mną, ale bardzo dziękuję

08-01-2016

ewika

Smutny jest ten Twój post. Tak smutny jak Osobita otulona mgłą, rozbrzmiewająca czasem przeraźliwym krzykiem orłów. Byłam tam, też sama, też zatopiona w niewesołych myślach.
Myślę, że jesteś młodym człowiekiem i (banalnie to zabrzmi) wszystko przed Tobą. A skoro kochasz Tatry to wiem, że jeszcze nie raz uśmiechniesz się na jakimś szczycie i poczujesz pod skórą prawdziwe szczęście. Życzę Ci tego z całego serca.
PS.
Napisałam, bo Twój post jest z datą moich urodzin. Jakoś tak mi zapadł w serce...

13-10-2015

samotnik

Moja ostatnia trasa w Tatrach odbyła się w scenerii idealnie dopasowanej do stanu mojego umysłu i duszy. Spowita ciemnymi chmurami, mgłami. Wyglądała na mroczną i tajemniczą. Wycieczka na nią miała być zwieńczenie moich wspólnych wędrówek z moją ukochaną. Zakończeniem projektu przejścia wszystkich szlaków w Tatrach. Niestety bolesne dla mnie rozstanie sprawiło że musiałem to zrobić sam. Nie wyobrażałem sobie żeby pójść tam z kimś innym. Albo z nią albo sam. Ponieważ odmówiła wspólnego wyjścia postanowiłem sam przejść ten samotny zakątek Tatr. Samotnie tak jak Osobita samotnie stoi na uboczu Tatr.