Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

Podziękowanie :)


23-07-2014

Jacek Balázs   (jacek.balazs@gmail.com)

Racja, część słowacka robi wrażenie. Dołączam do serdecznych podziękowań :)

17-07-2014

kędzior   (cantyousee@wp.pl)

WOW!!! Dzięki Jurku za Słowackie!!! Pozdrawiam :)

16-07-2014

Wacław

Nie czuliśmy się kompetentni, by zdradzać oczekiwaną przez wielu użytkowników wiadomość, że w nieodległym czasie ten Internetowy Przewodnik Tatrzański powiększony zostanie o część słowacką.
Pooinformował nas o tym Jerzy Matlak w czasie czerwcowych spotkań w Roztoce.
Stało się, nad wyraz szybko !!!
Gratulacje i ... podziękowanie dla Autora za takie komplementarne uzupełnienie treści przewodnika.
Pozdrowienia ślę.

16-07-2014

Jacek Balázs   (jacek.balazs@gmail.com)

Wrzuciłem galerię z pewnego wyjazdu, także zapraszam do zerkania :) Są też 3 moje artykuły o Tatrach, które napisałem dla Vege. Pozdrowienia dla wszystkich :)

27-06-2014

Wacław

Jestem pod wrażeniem naszego "zlotu", a także tylu tak miłych wpisów na forum.
Moim zdaniem też było b. sympatycznie. Mogliśmy się poznać, porozmawiać, a co by było, gdyby udało się nam zrealizować wszystkie /turystyczne/ pomysły ? Aż "strach pomyśleć"!
Dlatego propozycja kontynuacji takich spotkań jest nader pociągająca.
Serdecznie Wszystkich pozdrawiam.

26-06-2014

Jerzy   (admin@tatry.info.pl)

Bardzo się cieszę, że mogliśmy się wspólnie spotkać w Roztoce. Dziękuję wszystkim za miłe towarzystwo i mam nadzieję na powtórkę.

Szczególne podziękowanie dla Wacława za zorganizowanie imprezy i za wspólne wyprawy.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Jerzy

26-06-2014

Jacek Balázs   (jacek.balazs@gmail.com)

Wacławie, Tivo i cała przesympatyczna reszto naszego forumowego zlotu - dziękuję za wspaniale urozmaicony czas, byle do następnego, jak najprędzej! Pozdrowienia dla wszystkich :)

25-06-2014

Piotr

Witam wszystkich użytkowników.
W nawiązaniu do tematu również chciałbym podziękować za towarzystwo i miłe przyjęcie ekipie z forum , stacjonującej w ubiegłym tygodniu w schronisku Roztoka m.in. Waclawowi, Jurkowi, Michałowi oraz wszystkim których poznałem, a z imienia nie wymieniłem; szczególnie dziękuje Jackowi ze wspólną wędrówkę na Jagnięcy Szczyt.
Pozdrawiam wszystkich
Piotrek

25-06-2014

kędzior   (cantyousee@wp.pl)

...Również wszystkim dziękujemy za to spotkanie!!! Dziękujemy Adminowi za przybycie, naszemu mentorowi- Wacławowi za organizację i miło spędzony czas :) Dzięki wszystkim za miłe pogaduchy w schronisku,wymianę górskich doświadczeń oraz dziękuję Jackowi za odwrót w momencie gdy było groźnie!! dzięki wszystkim i do zobaczenia na szlaku!!! :) Pozdrowienia od Emilii i Kędziora!!! My już cali i zdrowi w Gdańsku no ale jeszcze nas łydki bolą hehe :)

24-06-2014

tiva   (tiva@interia.pl)

Witam :)
Kilka dni temu miałam okazję osobiście poznać i spędzić niezapomniane chwile w gronie przesympatycznych osób z forum.
Wacławie, Jurku, Jacku, Emilko, Kędziorku, Jacku i Elu K- dziękuję za te 3 dni , które spędziłam razem z Wami, za wieczorne rozmowy, wymianę doświadczeń, za wspólnie przemierzane kilometry na szlaku. Mam nadzieję, że niedługo będziemy mieli mozliwość spotkać się ponownie.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :)))