Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

Wspólne wędrowanie.


14-07-2015

Piotrek K

tak wiec gdyby ktoś w podobnym okresie miał podobne plany i szukał towarzystwa to proszę pisać :) krawedz89@interia.pl

13-07-2015

Piotrek K

Ja sie wybieram początkiem września na słowację , prawdopodobnie równiez będę startował z kielc ,jeden dzien tez prawdopodobnie będe sam bo moja towarzyszka nie chce dwa dni z rzedu isc w góry -woli zródła termalne :D .Myslałem o Małej Wysokiej .Takze ja jeszczse nic pewnego nie mam ale pewnie tez bede szukał towarzystwa przynajmniej na jeden dzien bo samemu juz troche chodziłem :/

12-07-2015

ania

Witajcie.
Czy planuje ktoś wyjazd w Tatry w sierpniu?Prawdopodobnie będę sama.Startuję z Kielc.

02-07-2015

Wacław

Spedziłem 11 dni w I połowie czerwca, bazując oczywiście w Starej Roztoce.
Schronisko od lat gościnne i przemiłe. No i w sensie turystycznym - komfortowe.
Wspólnego wędrowania, niestety, było nie za wiele.
Jak zwykle niezawodny Jacek B. z którym fantastycznie się chodzi po górach. Szkoda tylko, że tak krótko.
Darek K. też "swoje" zrobił co i trafnie opisał, dziwiąc się, że pokłady śnieżnej zimy tak szybko ustąpiły. Dla mnie to też miłe zaskoczenie. Deszczówa całodzienna uniemożliwiła nam spotkanie i plan na Rysy, nad czym do dziś ubolewam.
Zmienna pogoda powodowała, że w zasadzie co drugi dzień był turystycznie nieudany. Ale miałem okazję poznać nowych przemiłych ludzi.
Agnieszkę i jej grupę ze Skierniewic i Żyrardowa, Olę i Dominika z Włocławka, Janka z Ustronia, mieszkającego ze mną w pokoju. Planowaliśmy trasy oddzielnie, spotykając się przypadkowo wysoko, np. pod Kozim ! Małe te góry jakieś.
Wszystkich serdecznie pozdrawiam. wh

18-06-2015

kędzior   (cantyousee@wp.pl)

...kurde...wkurzony bo osobiste sprawy zatrzymały mnie na pomorzu...:/ udanych wędrówek życzę!!!! ja niestety raczej odpadam a boli mnie serducho z tego powodu...:( może jakoś się wyrwę ale wątpię...:( bezpiecznych wędrówek!!!! czasem coś jest ważniejsze od pasji... i właśnie nadszedł ten dzień....do zobaczyska na szlaku za rok!!!!!!!!!!!! :/ a tymczasem bezpiecznej drogi pośród grań!!!!...pozdrawiam!!!!

17-06-2015

Piotrek

Witaj Jacku i Wacławie:)

Bardzo się cieszę z waszego udanego wypadu w Tatry;mam nadzieję się spotkać z wami jeszcze w tym roku w Tatrach. mnie ostatnio pochłoneły przygotowania organizacyjne do wyjazdu w Alpy (jeden już za mną, a drugi pod koniec czerwca),dlatego w Tatrach ostatnio byłem początkiem maja.Pozdrowienia również dla innych użytkowników forum (Jurka, Darka, Michała i innych).

Pozdrawiam

16-06-2015

Jacek Balázs   (jacek.balazs@gmail.com)

Wacławie - dzięki za wspaniały weekend! Nocleg w Schronisku Roztoka, i to w tak doborowym towarzystwie, to było wspaniale relaksujące, wyciszające doświadczenie. Pozdrawiam serdecznie!

W sobotę 13.06 poszliśmy przez Dolinę Roztoki do 5tki, a potem na Kozi Wierch. W niedzielę 14.06 wspólnie do Świstówki Roztockiej, a potem już sam na ciężko: 5tka, Zawrat, Gąsienicowa, Skupniów Upłaz.

10-06-2015

Jacek Balázs   (jacek.balazs@gmail.com)

Hej, milczałem długo, bo jak wiadomo, kończenie studiów, zdawanie magisterki a potem obrona, absorbują mocno.

Na całe szczęście zwolnił mi się spontanicznie uczelniany weekend, więc przyjadę do Roztoki w sobotni poranek, by spędzić z Wacławem turystyczną sobotę, a w niedzielę będę wracał na ciężko do Zakopanego na bus przed północą. Nie mogę się już doczekać i strasznie się cieszę!

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów!

29-05-2015

Wacław

Darku , od razu "do rzeczy".
Jestem, / w czym się utwierdzam stale/ od niedzieli 7 czerwca w Starej Roztoce. Widzę po Waszych sygnałach, że raczej dołączycie po 15 czerwca. Zatem będę oczekiwał.
Przyjedzie trochę wcześniej do mnie młodsza siostra, która ma kondycję i zdrowie, o czym mnie zapewnia. Ja znajdę trochę czasu by sprawdzić te deklaracje, wchodząc z nią np. do Piątki i gdzieś trochę wyżej.
Bo jeśli będzie dobrze, to może ją i siebie wspólnie "przeciągnięmy" przez Rysy od polskiej strony?
Myślę także, że z Renią coś zaliczymy w Słowackich.
Ciepło Was pozdrawiam.
A znając ten portal i Towarzystwo, myślę, że w Naszym wspólnym imieniu mogę zaprosić Wszystkich Czerwcowych Turystów do kontaktów z nami. /moja k. 730-876-510/
Pozdrawiam, Wacław

28-05-2015

Dariusz K

Witaj drogi Wacławie i Reniu.
Czy już w tej chwili można przewidzieć gdzie wyruszymy, na jaki szlak i kiedy. W moim przypadku, dobrze by było gdybym wiedział o tym z wyprzedzeniem, bo już teraz kilka terminów mam zaklepanych (z córką i znajomymi nie z forum). Poza tym czekam na info od przewodnika, kiedy mnie dopnie do jakiejś ekipy, bo chciałbym w tym czasie wejść jeszcze na coś poza szlakowego.
Pozdrawiam wszystkich miłośników Tatr.

19-05-2015

Waclaw

Odpowiadam Darkowi i Reni.
Będę wtedy w Tatrach, tak jak wspomniałem w temacie "schronisko w Starej Roztoce".
Zatem do miłego zobaczenia. Przy okazji pozdrowienia dla Jacka, Tivy, Marka, Ani, Piotra, Eli z Jackiem i ..... z innego forum, ale myślę, że czytają: Eli z L, Krysi z B. Andrzeja z P.
Zapraszam także innych miłych, tak znajomych jak i nie, do nawiązania nowych górskich znajomości.

04-05-2015

renia   (remagasz@wp.pl)

w drugiej połowie czerwca to już tylko Słowacja :)

26-04-2015

Dariusz K   (darkar1966@gmail.com)

Witam.
Wybieram się w drugiej połowie czerwca w Tatry na dwa tygodnie. Mam w planach przejście całej Orlej (nie wykluczam zrobienia tego etapami, czy nawet kilkakrotnie). Poza tym chciałbym przejść Rysy (z polskiej na słowacką stronę, choć nie koniecznie musi być taki wariant). I gdyby jeszcze warunki pozwoliły, to Mięgusz i jakiś szczyt wysoki po słowackiej.
O tej porze roku, miejscami utrzymują się trudne warunki jeszcze zimowe, dlatego czułbym się bardziej komfortowo w czyimś towarzystwie…
Wspomnę, że co roku wykonuję taki plan i zawsze samotnie, bo ze wsparcia moich przyjaciół mogę korzystać jedynie we wrześniu…
Jeżeli ktoś chciałby dołączyć do którejś z opcji, to serdecznie zapraszam. Będzie mi miło.
Pozdrawiam

25-09-2013

ania

Witajcie.
Czy wybiera się ktoś w Tatry w dn.27-29 09.?