Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

Plany wyjazdów i tras na 2014 rok.


23-02-2014

ania

Do MartyM.
Byłam w Tatralandii dwukrotnie latem.1-szy raz 8 lat temu i 2 lata temu.Bardzo się w tym czasie rozbudowała.Wtedy Westerncity było dopiero w budowie a ostatnio już zwiedzaliśmy.Fajna zabawa dla dzieci i dorosłych.
Pozdrawiam.

21-02-2014

MartaM

My właśnie wróciliśmy z Tatr. Byliśmy po Słowackiej stronie, w Tatrach Wysokich (http://www.vt.sk/pl/narciarstwo-i-kolejki-linowe-tatry-wysokie/) - świetne miejsce. I dzieci też świetnie się bawiły, pierwszy raz je z sobą zabraliśmy (ale babcię też, dla bezpieczeństwa). A Tatralandia to był raj. Byliście ?

15-01-2014

olek

Ja mogę w październiku przyjechać. Blisko mam-Rzeszów-więc w tym roku kilaka razy będę w Tatrach. Teraz byłem na tym (tragicznym) weekendzie w górach ale warunki bardzo trudne do chodzenie-szczególnie jak się nie ma raków i czekana :)

15-01-2014

Piotrek D.   (quka39@yahoo.pl)

Drugi tydzień października, będę sam w Tatrach. Co do tras konkretów jeszcze nie mam więc można coś wspólnie zaplanować oczywiście jeśli pojawią się chętni.

30-10-2013

olek

Witam
Moje plany na 2014 to:
zima:
1.Morskie Oko, 2.Gęsia Szyja, 3. Dol. Kieżmarska, 4. Dol. Kościeliska-przejście do Chochołowskiej, 5. Czarny Staw i Karb lub Czerwone Wierch.
lato:
1. Orla Perć(zawrat- kozi oraz skr.granat- krzyżne), 2. Rysy, 3.Przełęcz pod Chłopkiem, 4. Siwy Wierch->Banikov oraz Banikov->Wołowiec(jeszcze nie wiem jak się za to zabrać .jak z noclegami i jak to logistycznie rozplanować-jakby ktoś miał pomysł to możemy razem się wybrać), 5. Grześ->Wołowiec-> Kończysty, 6. Błyszcz i Bystra, 7. Polski Grzebień, 8. Lodowa Przełęcz, 9. Czerwona Ławka, 10. Jagnięcy Szczyt, 11. Tatry Bielskie.
Jeśli pogoda dopisze jak w tym roku to uda się wszystko zdobyć i jeszcze może coś się dołoży!
pozdrawiam

30-10-2013

olek

Witam
Moje plany na 2014 to:
zima:
1.Morskie Oko, 2.Gęsia Szyja, 3. Dol. Kieżmarska, 4. Dol. Kościeliska-przejście do Chochołowskiej, 5. Czarny Staw i Karb lub Czerwone Wierch.
lato:
1. Orla Perć(zawrat- kozi oraz skr.granat- krzyżne), 2. Rysy, 3.Przełęcz pod Chłopkiem, 4. Siwy Wierch->Banikov oraz Banikov->Wołowiec(jeszcze nie wiem jak się za to zabrać .jak z noclegami i jak to logistycznie rozplanować-jakby ktoś miał pomysł to możemy razem się wybrać), 5. Grześ->Wołowiec-> Kończysty, 6. Błyszcz i Bystra, 7. Polski Grzebień, 8. Lodowa Przełęcz, 9. Czerwona Ławka, 10. Jagnięcy Szczyt, 11. Tatry Bielskie.
Jeśli pogoda dopisze jak w tym roku to uda się wszystko zdobyć i jeszcze może coś się dołoży!
pozdrawiam

29-10-2013

Bjablo

Ja pewnie i w lutym, i w maju/czerwcu, i pod koniec sierpnia pewno, no a potem jeszcze gdzieś koło połowy października będę się wybierać. Krótkie, głównie 3-4dniowe wypady w terminach pozadługoweekendowych (nie lubię chodzić gęsiego po szlakach), zwykle grasuję w rejonie Tatr Wysokich, w drugim terminie planowany Gerlach. Dokładniejsze terminy na jakiś miesiąc przed wyjazdem będę znać

29-10-2013

Piotrek D.   (quka39@yahoo.pl)

Będzie miło ;) ja już w styczniu muszę się określić co i jak odnośnie urlopu więc teraz już myślę jak to zaplanować :) prawdopodobnie tym razem w góry wyruszę sam, zatem towarzystwo na szlaku wręcz wskazane :) im nas będzie więcej typ lepiej.

Razem z Darkiem zapraszamy ! :)

28-10-2013

Dariusz K   (darkar1966@gmail.com)

Z przyjemnością mogę z Tobą przejść któryś ze szlaków w tym terminie.
Może ktoś jeszcze będzie miał ochotę do nas się przyłączyć…
Zapraszam w Twoim i swoim imieniu.

27-10-2013

Piotrek D.   (quka39@yahoo.pl)

w takim razie może uda się spotkać we wrześniu i wspólnie przemierzyć jakąś drogę :)

26-10-2013

Dariusz K

Witaj Piotrek.
Ja tradycyjnie, jak co roku, będę w ostatnim tyg. sierpnia i w 2-ch pierwszych września - jeden, ale za to długi wyryp, bo całe dwa dni (w sumie) tracę na podróż.
Będę również próbował za wszelką cenę, na kilka dni w czerwcu, do Roztoki – ale tu, nie wiem czy mi się uda…

Planowane szlaki to jak zwykle i przede wszystkim: 1.cała Orla, 2.Rysy, 3.Mięgusz. Przełęcz, 4.Świnica i Kościelec, 5.Kilka z farbowanych szlaków w Wysokich Słowackich, 6.Lodowy, albo Łomnica z przewodnikiem (ewentualnie Mięguszowiecki Szczyt i Cubryna).
I mój dodatkowy cel na ten wyjazd: szczyty powyżej 2 tys. jakie mi jeszcze pozostały do przejścia w Zachodnich Słowackich.

Pozdrawiam i życzę nam wszystkim sprzyjającej aury na przyszły rok.

26-10-2013

Piotrek D.   (quka39@yahoo.pl)

Ja planuję wyjazd w pierwszej połowie września z uwagi na stabilniejszą pogodę, brak młodzieży. Do realizacji: fragment Orlej, Rysy, Bystra/Błyszcz, poza szlakiem Gerlach/Lodowy

25-10-2013

Piotrek   (quka39@yahoo.pl)

Skoro już część użytkowników zdradza plany wyjazdów na przyszły rok piszcie kiedy macie zamiar zawitać w Tatry i jakie trasy przejść :) może uda się połączyć siły i miło spędzić czas.