Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

spotkajmy się na czacie :)


19-01-2014

tiva   (tiva@interia.pl)

Przyznaję Wam rację, czytanie wpisó na forum ma swój klimat + niecierpliwość oczekiwania na nowe wieści ;))
Administrator strony podziękował za cenną sugestię i może kiedyś.. :)
Na razie z niecierpliwością czekam na spotkanie w Roztoce.
Pozdrawiam :)

13-01-2014

Piotrek K

mam podobne zdanie,czesto zagladam na forum czy ktos napisał cos ciekawego :) bardzo lubie czytac opisy ( krótkie bo krótkie :) )z wypadów w góry ale np przez ostatni miesiac to z tego co pamietam to na forum nic a nic nie przybyło... :p

12-01-2014

Dariusz K   (darkar1966@gmail.com)

Witam tiva.
W tej kwestii, na pewno niezbędny byłby kontakt z administratorem tej witryny.
Nie wiem, czy zdało by to egzamin, bo raczej, aż tak wielkiego entuzjazmu (na rozmowy na czacie) nie podziela większość uczestników tego forum.
Chyba łatwiej i mniej zobowiązująco jest od czasu do czasu wrzucić jakąś myśl gdzieś w jakąś dyskusję…To są moje, być może, subiektywne odczucia.
Chciałbym, żeby to miejsce tętniło życiem…
Postaram się sam być bardziej aktywny.
Pozdrawiam

06-01-2014

tiva   (tiva@interia.pl)

witam :)
tak sobie pomyślałam, że ulepszeniem naszego kontaktu, wspólnych rozmów i wymiany poglądów byłaby mozliwość rozmowy na czacie. Ponieważ jestem informatycznym laikiem -nie mam zielonego pojęcia czy byłąby możliwość utworzenia takiej zakładki na tym portalu. Może macie jakieś propozycje?
Pozdrawiam serdecznie