Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

ZIO 2022 Kraków-Zakopane


18-05-2014

Joanna

c.d.
Ja w tych igrzyskach widzę chyba przede wszystkim ingerencję w naturę Tatr.. Wiążą się dla mnie ze sztucznym udoskonalaniem naszych gór, poprawianiem Tatr po to, żeby na chwile były 'super trasy jak w Alpach", nierzadko kosztem przyrody, wycinkami drzew i kosodrzewiny... Powstanie infrastruktury umożliwiającej wszystkim "zadeptanie" Tatr .. Chce się coś zrobić na siłę, Mamy tak mało tych gór, mam nadzieję, że to się nie odbędzie..

18-05-2014

Joanna

Witam ponownie.
Owszem- czytałam, z forum staram się być na bieżąco, czytałam Wasze (trafne) wypowiedzi, odnoszące się do sensu, finansów, logo.. itd
mogę się śmiało pod tym podpisać. Ja jestem na wielkie -NIE- .
Poruszam temat zagrożenia dla Tatr, bo w zasadzie on jest mi najbliższy.
Dla mnie jest to zagrożenie dla naszej małej, wyjątkowej cząstki Tatr..
Otaczający mnie ludzie, którzy są najbardziej na TAK to osoby będące w górach masowo w majówkę, nie czujące TEGO do gór, "zróbmy, bo tam ładnie"..

12-05-2014

Wacław

Witaj Joanno !
My też jesteśmy ciekawi Twojej opinii o planowanych Igrzyskach zimowych 2022 r. w Polsce /nie w Tatrach!/.
Swoje już wyraziliśmy w sąsiednim temacie: "Tatry, co by tu jeszcze sp...!"
Nie przeczytałaś?
Wypowiedzieli się PiotrK, PiotrD i ja. Raczej sceptycznie.
Z Twoich pytań tchnie więcej optymizmu niż z naszych wstępnych i wycinkowych konkluzji.
Przekonaj nas zatem, i innych użytkowników forum, że to idea słuszna i Polsce nadzwyczaj potrzebna.
Wtedy się zacznie, być może, konkretniejsza dyskusja na tym forum.

30-04-2014

Joanna

Witam!
Zapewne wszyscy wiecie o projekcie Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Polsce.
Bardzo jestem ciekawa Waszego zdania na ten temat,
myślicie, że warto? że jest to dla nas szansa?
czy odbieracie to jako zagrożenie dla naszych ukochanych Tatr?
Pozdrawiam,
Joanna