Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

kondycja


11-08-2013

margola86

Bieganie ma bardzo duży wpływ na kondycję w górach. Ja zaczęłam trochę biegać wiosną, na poważnie wzięłam się za to w czerwcu (około 3-4 treningi w tygodniu po ok. 5 km), jeszcze poważniej w lipcu i w połowie lipca śmigałam po szlakach prędzej niż kiedykolwiek :).

Przed Rysami faktycznie przydaje się podreperowanie kondycji, bo to długi szlak z bardzo dużym przewyższeniem.

http://tatry-dla-sredniozaawansowanych.blogspot.com/

11-08-2013

Piotrek K

Ja robie przysiady:) trzy,cztery tygodnie przed wyjazdem ok 80 dziennie:) tak na rozruszanie nóg, czasem wypad na boisko. W tamtym roku robiłem przysiady z ciezkim plecakiem(kilka cegieł:D) wg mnie bieganie wystarczy wazne zeby miesnie były rozruszane wtedy nie bedzie zakwasów itp.

11-08-2013

Dorota

Nie wiem ,być może poruszę delikatną kwestię , ale ciekawa jestem jak w ciągu roku przygotowujecie się do wypadów w Tatry? Ja biegam codziennie i odpuszczam sobie windy gdzie się tylko da.Niestety nie mam czasu na siłownie. W planach mam Rysy i trapi mnie, czy to moje bieganie wystarczy?Dodam tylko ze nie mam leku wysokości .Pozdrawiam .