Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

humor dnia


27-08-2013

Lunatyk

1 z 10. dzisiejszy odcinek, pytanie sprzed chwili:
Pytanie: "jak nazywa się popularne schronisko PTTK na Hali Gąsienicowej w Tatrach"?
Odp.: eeee... Śnieżka!

:D

27-08-2013

radek

a ja spacerując po Dolinie Kościeliskiej tłumaczyć musiałem, skądinąd miłemu Państwu, że nie zmierzają do Doliny 5-ciu Stawów...mieli mapę w ręku :)

26-08-2013

małgośka

Ja dla odmiany, odwiedzając Halę Gąsienicową i jej okolice, powędrowałam nad Czarny Staw...i dowiedziałam się, że "jesteśmy w Dolinie 5 Stawów, a to jest Morskie Oko". :D

26-08-2013

Piotrek K

Wiele takich "ciekawych "pogadanek się słyszy:)i czasem bardzo głośno:)ostatnio idąc przez świstówke zrobiłem mała przerwę ,zatrzymała się obok mnie grupa ludzi prowadzonych przez kobiętę .Ludzie dostrzegli szlak na Krzyzne więc zapytali pania przewodnik co to jest ? " -To jest Kozia przełęcz", druga pani nie wiedziała co to ale twierdziła ze to nie Kozia Przełęcz.Cichutko powiedziałem ze to Krzyzne a Koziej przełeczy stąd w ogóle nie widac ,a tu słysze "o nie nie nie mozemy sprawdzic na mapie" Postanowiłem zostawic tą przyjemnosc Pani przewodnik i z usmiechem ruszyłem dalej...:)

26-08-2013

Dorota

Mój znajomy tak powiada i gotów był nawet założyć się o niemałą sumke , że Gerlach leży w połowie po polskiej stronie i bez problemu można na niego wejść schodząc z Rysów na słowacką strone.Jego zdaniem to bardzo blisko i można granią się przespacerować. Życzyłam mu powodzenia i aż szkoda, że nie doszło do zakładu.Fajny miałam ubaw co nie?