Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

ciekawe spotkanie


13-09-2013

Wacław

Ostatnio, czyli w tym roku, jestem pod wrażeniem jakości Przewodnika po Tatrach - zwierzęta i rośliny - Tomasza Skrzydłowskiego.
Gdy ze swoich przemyśleń, o b. pozytywnym odbiorze tej lektury, nieobowiązkowej dla turystów, zwierzyłem się Jankowi Krzeptowskiemu - koordynatorowi wolontariatu - ten zapytał, nie znacie się,? to pabianiczanin.
Poznaliśmy się, miło pogadaliśmy, ale akurat nie o tym mieście, z którym od dawna kontakty autora ww przewodnika osłabły.
Ostatnio, przeglądając w domu jego ciekawą pracę, córka mnie zagadnęła co robię i jak jej objaśniłem, wybuchnęła śmiechem.
Chodzili razem do jednej klasy podstawówki, na muzykę, bywał u nas w domu w pierwszych klasach.
Okazuje się - pamięć bywa zawodna, Polska zaś - taka mała.

10-09-2013

Dorota

Witajcie,musz się pochwalić.Ostanie dni lata spędziłam w Białowieży. Poznałam tam na ognisku bardzo znanego ekologa ,dziennikarza i wiele trzeba by tu wymieniać zalet a najważniejsze to to ,że pochodzi z południa i był ratownikiem górskim .Ale byłam zaskoczona , przegadaliśmy prawie do rana.