Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

Samotnie w górach


19-08-2013

Jacek   (jacek5462@wp.pl)

Jutro (20.08) wybieram się na Orlą odcinek z Hali Gąsienicowej przez Zadni Granat jak pogoda pozwoli to do Krzyżnego. Ma ktoś ochotę się przyłączyć?

16-08-2013

Magda   (magdzia_85@onet.eu)

Będę od 18 do 25 sierpnia z Tatrach, plan Czerwone Wierchy, jakaś część Orlej, może Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem, zalezy jak pogoda pozwoli, reszta okaże się, na bieżąco plany będe robić. W większości będą to samotne wędrówki, miłe towarzystwo byłoby wskazane.:)

15-08-2013

Jacek   (jacek5462@wp.pl)

Witajcie. Ja w Zakopcu będę od 19.08 - 23.08 jeśli ktoś ma ochotę przyłączyć się do górskich wędrówek to zapraszam. W programie na pewno Orla Perć i wejście na Gerlach z przewodnikiem.

30-07-2013

Justyna   (justynna19@wp.pl)

Witam, będę od 06.08 do 12.08 po słowackiej stronie Tatr, jeśli ktoś ma ochotę na wspólną wędrówkę proszę o kontat. Mam 23lata.

27-07-2013

Agnieszka   (eina59@interia.pl)

witam, wybieram sie w tatry wysokie, trasy do uzgodnienia, termnin jest dosc plynny od 1 do 19 sierpnia urlop, wyjazd z poznania, mozna sie tez spotkac na miejscu, jak ktos szuka milego towarzystwa to zapraszam

05-11-2012

Matrix Kwidzyn

Ja tam wole Alpy :)) niunia ,perwersyjno nartystyczny,skarbie skoncz terapie :))

27-08-2012

Majkel   (7mm@poczta.fm)

w moim poście poniżej miało byc MYŚLENICKIE TURNIE/KASPROWY/ŚWINICA przepraszam za pomylke. :) mięguszowickie i kasprowy za jednym razem to by tylko batman zrobił ;)

25-08-2012

Majkel   (7mm@poczta.fm)

cześć wam wszystkim , bede w tatrach od 31.sierpnia z przyjaciolka ( my - 27letni fajni i pozytywni znajomi :) jesli ktos chce dolaczyc to zapraszamy na wycieczki tatrzanskie lub na piwo wieczorem w zakopanem. cele wycieczki tym razem - mięguszowickie/kasprowy/świnica/kasprowy, morskie/szpiglasowy/5stawów palenica, czerwone wierchy, gąsiennicowa/zadni granat/kuźnice, dolina starorobociańska/starorobocianski /trzydniowiański/chochołowska. :)

20-08-2012

krzysztof2613   (krzysztof2613@op.pl)

hej ja moge sie wybrac na rysy ja bede w tatrach 5 dni

16-08-2012

Gabriela Olea Martin

Chcę się wybrać na Rysy, to trudna trasa dlatego wolałabym dołączyć się do kogoś. Wybieram się do Zakopanego 26.08. na kilka dni. Czy jest ktoś zainteresowany?

15-08-2012

krzysztof2613   (krzysztof2613@op.pl)

ja bede w zakopcu 27sierpnia wiec od 28 rano mozna ruszyc na szlak

14-08-2012

Dariusz Karwowski

Witam ponownie. Oprócz kilku słowackich szczytów, oczywiście zamierzam również pochodzić po polskich Wysokich. Chętnie dołączę do kogoś zainteresowanego przejściem któregoś szlaku; Orlej, Rys, Mięguszowieckiej Przełęczy. To są stałe punkty mojej corocznej "tatromanii". Jak pisałem wcześniej, będę od 19.08 do 08.09.2012r. Możemy się domówić na jakiś szlak, bądź szlaki...

13-08-2012

frugulec   (frugulec@wp.pl)

Hej planuje wyjazd w Tatry Wysokie od 19 do 23 sierpnia, niestety samotny wyjazd chętnie przyłączyłbym się do kogoś

12-08-2012

krzysztof   (krzysztof@op.pl)

wybieram sie w tatry od 27-31 sierpnia moze jest ktos kto sie w tym terminie dolaczy

24-07-2012

Dariusz Karwowski

Witam.Poszukuję miłego, budującego towarzystwa do górskich wędrówek w okresie od 19.08 do 08.09.2012r.Zazwyczaj chodziłem po szlakach samotnie (wielokrotnie po polskich Tatrach Wysokich), ale tym razem chciałbym wybrać się w nieznane mi Tatry Słowackie.W planach mam: Bystry Przechód, Jagnięcy Szczyt, Polski Grzebień, Rohatka, Mała Wysoka, Lodowa Przełęcz, Koprowy Wierch.Może jeszcze Krywań i Sławkowski.Jeżeli ktoś również zaplanował podobne trasy i nie chce pokonywać ich samotnie, to proszę o kontakt na moją skrzynkę.

02-07-2012

Przemo

Ja także samotnie się wybieram dnia 9 lipca. Będe tam 5 dni :)

01-07-2012

Natalia Bednarczyk   (nataliabednarczyk87@gmail.com)

Wybieram się w wakacje w Tatry samotnie, bardziej z przymusu, niż z wyboru.
Nigdy nie byłam w górach sama i trochę się waham, co o tym myślicie?
Może ktoś jeszcze wybiera się samotnie w góry i szuka kompana?