Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

Słowacja parking


03-08-2012

Dawid

Planuje wyjazd 1 dniowy, więc elektriczką nie będziemy się przemieszczać. Pozostaje tylko parkowanie na dziko? Albo parking w Starym Smokowcu

02-08-2012

jagna

Jeśli masz kwaterę na Słowacji, wygodniej jest zostawić samochód "koło domu", a do szlaków dojeżdżać ich sławną elektriczką. Byłam tam dwa lata temu i cały czas się w ten sposób przemieszczałam. Wtedy bilety na kolejkę dla pięciu osób wychodziły dużo taniej niż opłaty za parking na jeden dzień. Chyba, że zostawiasz samochód gdzieś "na dziko", ale to jednak trochę ryzykowne. Kolejka ma jeszcze jedna zaletę: wychodząc w góry nie musisz planować powrotu w to samo miejsce do samochodu, tylko schodzisz gdziekolwiek gdzie kursuje elektriczka, a potem w wagonik i do domku :)

31-07-2012

Dawid

Mam w planach wybrać się w słowackie tatry. Wybieram się samochodem i chciałem zapytać jak wygląda sytuacja z parkingami, jakie opłaty, czy bezpieczne i czy łatwo trafić.
Tatrzańskie Zręby, Tatrzańska Polanka