Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum

Dyskusja na temat

Gorce


28-01-2013

Mirmen

Tak,właśnie doszedłem do sedna problemu.Dziękuję za pomoc.Pozdrawiam.

27-01-2013

Wacław

Wszystko się zgadza Mirmenie.
Otwarłeś stronę główną portalu, u góry jest biały pasek z licznymi zajawkami a wśród nich "forum".
Poniżej są anonsowane strony poboczne w prostokątnych obramowaniach, np. Nowiny, Tatry. Podhale-sport, itd. Po wyświetleniu każdej z tych stron, też całe forum można odkryć, w tym i polecaną stronę: "Pozostałe Góry"
Pozdrawiam. wh

27-01-2013

Mirmen

Szanowny "Wacławie".
Dziękując z podany adres,lecz po wpisaniu w przeglądarkę "wyskakuje"strona miasta Zakopane.Pozdrawiam.

24-01-2013

Dariusz Karwowski

Wacławie, Twoich komentarzy nigdy nie jest za dużo ! Twoja aktywność jest zachęcająca i godna naśladowania. Myślę, że motywujesz wielu z nas. Przy okazji gorąco pozdrawiam i życzę dalszych owocnych przemyśleń dla pożytku całego naszego forum.

24-01-2013

Wacław

gdzie można sobie pogwarzyć o Gorcach ?
Na forum portalu www.z-ne.pl , Dział - Góry Pozostałe, tematy: Turbacz, Gorce i Luboń Wielki, może Pieniny ?
Zachęcam Cię Mirmenie, byś się tam uaktywnił jako miłośnik i znawca tego rejonu Karpat.
Forum ożyło i jest trochę pytań, ale mało fachowych odpowiedzi.
Pozdrawiam przy okazji i życzę Ci Rysów w tym roku.
Wszystkich użytkowników naszego forum przepraszam za swoją nadaktywność na tym polu. Nie chciałbym nikogo zniesmaczyć.
...i pozdrawiam. wh

02-09-2012

Wacław

...przy ul. Chałubińskiego, 100 m. poniżej Ronda Kuźnickiego, obok przystanku busów jadących w kierunku Morskiego..., Jaszczurówki czy Kuźnic, jest pawilon Informacji Turystycznej TPN z aktualnymi prognozami pogodowymi.

31-08-2012

Mirmen

Gdzie,będąc a Zakopcu nie mając dostępu do neta mogę się dowiedziec o aktualnej i prognozowanej pogodzie na szlakach?

30-08-2012

Wacław

Nie chciałbym wyjść na "bubka", który rękami i czymś tam jeszcze broni tego portalu tatrzańskiego przed obcymi "wpływami".
Oświadczam zatem, że przeciw Gorcom nic nie mam, b. sympatyczne górki, które przeszedłem we wszystkich zasadniczych kierunkach, niestety, dawno, dawno temu.
Jest ciekawy portal - >www.krajoznawcy.info.pl< , gdzie chętnie zamieszczą ciekawy artykulik o każdych górach, nie tylko polskich.
Proszę spróbować się tam podzielić swymi przemyśleniami.
Znajomy z Tatr mi doniósł, że parę miesięcy temu powstał kolejny portal, też bardziej uniwersalny niż nasz, w sensie pojemnościowym zarówno tematycznie jak i geograficznie. - >www.gorskapasja.pl <. ...i wiele innych, bardziej spopularyzowanych.
Jest zatem w czym wybierać.
Pozdrawiam

28-08-2012

Wacław

do Mirmena :
..,wydaje mi się, że portal tatrzański, w którym funkcjonujemy, jest za "ciasny", by pomieścić jeszcze okoliczne góry. Próby takie były czynione na podobnych witrynach i ...klapa.
Jeśli zatem Gorce Cię pasjonują, to wyszukaj sobie właściwy portal w Gorcach na google.pl, gdzie będzie z kim powymieniać opinie.
Na wrzesień radzę Ci:
- o los autka na słowackim parkingu się nie troskaj. Nasze rodzime są całkiem bezpieczne?
- znacznie ciekawsza wycieczka na Rysy jest ze Szczyrbskiego Plesa niż z Popradskiego. /czerwonym szlakiem - tzw. magistrala, jak będziecie zmęczeni, wrócicie drogą jezdną od strony Popradskiego Plesa.
Mając w miarę dobrą mapę, może zwiedzicie jeszcze szczególny cmentarzyk pod Osterwą.
Pozdrawiam
Cena za parking - podobna.

26-08-2012

Mirmen

Czy ktoś z tego forum chodzi (chodził) po tym pięknym paśmie gór?
Chciałbym podyskutowac,zapraszam.