Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Z Rusinowej Polany na Halę Gąsienicową (Tatry Polskie :: Tatry Wysokie)


23-08-2012

Majka

Szłam tym szlakiem w lipcu tego roku.Nie jestem jakoś specjalnie marudna i po górach chodzę dość długo, ale to była masakra.Fakt,że padało, ale tak paskudnego szlaku dawno nie widziałam.Nigdy więcej.

28-08-2011

Moniaf-30

Szłam tą trasą w tym roku w sierpniu i jestem zdegustowana jej stanem. Szlak mocno zaniedbany, miejscami nieusunięte zwalone drzewa bardzo utrudniały przejście. Ogolnie szlak momentami sprawiał wrażenie zapomnianego przeż wszystkich. Te uwagi dotyczą odcinka od zejscia z Gęsiej i rozejscia na Psią Trawkę aż do Gąsiennicowej. Przez te "atrakcje" po drodze przejscie zajęło nam o wiele wiecej czasu niż przewidziano na drogowskazach.

30-04-2011

kitka

Szłam tym szlakiem rok temu w maju. Było bardzo mokro i grząsko. Przemoczyłam buty:( górą mi się wlewało!! było jeszcze mnóstwo śniegu, który w mało nasłonecznionych miejscach i w lasach jeszcze nie stopniał.
Trasa ładna,ale (jak dla mnie) zbyt jednolita, wiec może się dłużyć

11-11-2008

GoskaM

Tę trasę odwiedzam każdego roku z sentymentu. Jest łatwa, najlepsze widoki z Gęsiej Szyi, dalej głównie lasy-to dobra rozgrzewka przed kolejnymi dniami w wyższych partiach gór. Warto przy rozwidleniu szlaków, czarnym odbić na P. Krzyżne mijając piękny Czerwony Staw! Jeśli nie to zielonym szlakiem-ha ha ha-na herbatkę do schroniska. Pozdrawiam.