Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Na Kasprowy Wierch (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

10-08-2017

Marija

Kasprowy jest piękny i zazdroszczę wszystkim, którzy będą mieli okazję zobaczyć go po raz pierwszy. Fakt, ludzi nie brakuje, ale mimo wszystko warto, zwłaszcza poza sezonem. Nie polecam jednak wybierać się tam bez przygotowania i nie mam na myśli tylko wygodnych butów i odzieży, ale także to, że warto poczytać przewodniki. Bardzo praktyczna jest też aplikacja Kasprowy Wierch, która nam podpowie, kiedy i jak się wybrać, o czym pamiętac. Dzięki niej zapoznamy się też z historię Kasprowego.

11-11-2014

ol888enka

Skoro jesteśmy przy wyrażaniu opinii to i o tym szlaku wspomnę, choć nim jedynie schodziłam do Kuźnic. Jak dla mnie jest to trasa wyjątkowo monotonna, nudna i dłuży się niemiłosiernie. Stromo nie jest, choć przy wejściu pewnie idzie się zmęczyć. Raczej nieprędko wrócę na ten szlak, wolę milion razy iść od Hali, szczególnie przez Liliowe.

06-07-2014

Marko CR7

Fajna trasa, tylko troche zadurzo ludzi. Wszedłem na niego 5.07 2014. Dużo fajnych strumyczków i źródełek. Nie jest to taka trudna trasa jak na inne góry ale fajna.

12-10-2012

ja

Dzisiaj zdobyliśmy Kasprowy Wierch. Powyżej Myślenickich Turni warunki dosyć trudne, ponieważ kamienie oblodzone i ośnieżone. Jednak wejście na szczyt w porównaniu z drogą powrotną to pikuś;p Ale wartooo było pozdrawiam:)

29-07-2012

jareki007

Dzisiaj "zrobiłem" Kasprowy z Kuźnic z 5-cio letnim synem w 2 h 25 min z przerwą na śniadanie. Na dole był znak 3 h więc chyba nieźle jak na dziecko, które pierwszy raz szło w góry (jakiekolwiek). Młody zachwycony :)