Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Doliną Zadnich Koperszadów na Przełęcz pod Kopą i Szeroką Przełęcz Bielską (Tatry Słowackie :: Tatry Wysokie i Bielskie)


31-07-2016

ol888enka

Ja również doszłam tylko do Przełęczy pod Kopą - małe czarne obłoczki zwiastowały burzę i tak się stało, na szczęście złapała mnie już w dolnej części szlaku. Początek szlaku od Tatrzańskiej Jaworzyny do Polany pod Muraniem to jedno wielkie błoto, więc na powrót wybrałam asfalt (są dwa alternatywne przejścia, choć znaki kierują wyraźnie na drogę przez las). Dolina Zadnich Koperszadów przepiękna, malownicza, Jagnięcy Szczyt na wyciągnięcie ręki robi niesamowite wrażenie. Trasa jest rzeczywiście spacerowa, cały czas wznosi się delikatnie pod górę. I co najważniejsze -weekend, środek sezonu wakacyjnego, środek dnia - a tam praktycznie nie ma ludzi! Wspaniałe miejsce na odpoczynek.

10-10-2014

renia   (remagasz@wp.pl)

trasę rozpoczętą w miejscowości Zdziar-Tatra po dojściu na Przełęcz pod Kopą kontynuowaliśmy Doliną Zadnich Koperszadów, szlak bardzo malowniczy z pięknymi widokami na szczyty Tatr Bielskich, pozbawiony absolutnie żadnych trudności technicznych, wręcz spacerowy

06-08-2014

koziczka

Szliśmy tym szlakiem 21 lipca i udało się dojść tylko do Przełęczy pod Kopą ponieważ od Doliny Przednich Koperszadów zaczęły nadciągać czarne chmury i pierwsze pomruki burzy.Bardzo ładny,spacerowy szlak.Polecam w dzień kiedy po długiej wspinaczce bolą nogi