Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Księga gości

Jeśli chcesz dopisać się do księgi gości, wypełnij poniższy formularz.


Twoje imię, nazwisko lub pseudonim
Twój adres e-mail (*)
Treść wpisu do księgi

Akceptuję Regulamin określający zasady zamieszczania wpisów w księdze gości.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora danych osobowych, którym jest SKAMANDER Jerzy Matlak, 40-139 Katowice, ul. Nowowiejskiego 4B/32, NIP: 6341452947, REGON: 278342297 jedynie w celu zamieszczenia na Portalu mojego Posta. Dane te będą przetwarzane przez Administratora danych osobowych przez okres zamieszczenia mojego Posta na Portalu.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia Posta Użytkownika na Portalu, zgodnie z Regulaminem. Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyrażam zgodę, z uwzględnieniem (*), aby podane w ramach Postu dane, w tym moje dane osobowe, zostały opublikowane na stronach portalu, który dostępny jest publicznie w sieci Internet.

    


(*) - tylko do wiadomości administratora serwisu  
(adres e-mail nie będzie publikowany na stronie księgi gości)