Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Na Halę Gąsienicową przez Kasprowy Wierch (Tatry Polskie :: Tatry Wysokie)

23-08-2013

małgośka

Schodziliśmy z Kasprowego przez Liliowe. Jakie tam są roślinki !!! Chyba z godzinę robiliśmy zdjęcia kwiatom na Przełęczy. Coś pięknego !!! A Hala Gąsienicowa śliczna jak zawsze :)
Pozdrawiam.

07-06-2012

ElaK

Z powodu deszczu postanowiliśmy wjechać kolejką i zejść do Murowańca najkrótszą trasą.Kolejki do kolejki nie było,w wagoniku 10 osób.Na górze zamglenie/ale widoczność była/ no i deszcz,3st.C.Schodziło się, jak na te warunki, dobrze-ślisko nie było.peleryny,czapki i rękawiczki konieczne.W połowie drogi przestało padać,minęło nas kilka osób wchodzących na Kasprowy.Gdyby nie rezerwacja w styczniu,pewnie nie zeszlibyśmy w Dolinę Gąsienicową i nie doświadczylibyśmy wrażeń tego rodzaju.W taką pogodę bardzo docenia się dach nad głową,ciepły posiłek i możliwość wysuszenia wilgotnych ubrań.Na szczęście prognoza na następne dni była obiecująca i realizacja celu naszej wycieczki również.

25-08-2011

Małgośka

Piękna i łatwa trasa. :D

23-09-2010

wiola

Trasa z Kuźnic przez hale Kondratowa na Kasprowy przepiekna, tylko troche można sie zmeczyć podchodzac na przełącz z hali. Dalsza podróż na sam szczyt Kasprowego szczytami na granicy polsko- słowckieji bardzo przyjemna i łatwa. Zejście z Kasprowego do Kuźnic przez Gąsienicowa i Boczań bardzo łatwa i malownicza, tylko troche kolana przy schodzeniu bolały...:( W kazdym razie bardzo polecam, przede wszystkim dla poczatkujacych, któzy zaczynaja przygode z górami:))).

28-12-2009

Piotr Rabiej

Bardzo przyjemny szlak dla rodziny z "młodzieżą". Spokojnie dadzą sobie radę. Monotonne podejście samej końcówki może trochę zniechęcić, tzw. "niekończąca się bula".