Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Z Morskiego Oka na Wrota Chałubińskiego (Tatry Polskie :: Tatry Wysokie)

31-07-2016

ol888enka

Najgorszy w tym całym szlaku jest asfalt... :) Poza tym bardzo wygodnie się idzie przez większość drogi. Męczące jest końcowe podejście, ten "prawie pion" pod samą przełęczą, gdzie rzeczywiście trzeba mocno uważać na niezwykle niestabilne podłoże. W zasadzie to jedyna trudność. Widoki chyba są niedoceniane - z góry jest wspaniały widok. Jak szłam jeziorka również miały na tyle wysoki stan, że szlak był całkowicie zatopiony, ale przez te lata turyści wydeptali wygodną ścieżką powyżej, więc z przejściem nie było problemów :)

29-09-2013

siwy

Witam szlak ten pokonywalem wczoraj w dolnej czesci opisane jeziorka byly zalane woda do tego stopnia za szlak tez byl zalany i trzeba bylo przejsc kilka metrow po pionowej sciance ewentualne poslizgniecie grozilo kapiela w lodowatej wodzie miejscami dosc glebokiej na oko 1.5 metra :-) w gornej czesci szlak dosc sliski podlorze luzne i nieprzyjemne trzeba bylo trzoszke uwazac ale widoki z przeleczy piekne:-)

15-07-2012

tiva

witam,
jak dla mnie szlak na rozgrzewkę. Widoki całkiem ładne, poza tym spotkała mnie miła niespodzianka: szlak przecięła mi kozica dostojnie krocząc po swoim terytorium ( nie wiedziałam nawet , że wydają takie dziwne ostrzegawcze chyba dźwięki ), no i wysyp świstaków :)). niestety zakończenie wędrówki w gwałtownej burzy i ulewie ... ale polecam

23-10-2011

Aga

Witajcie, czy szedł ktoś tym szlakiem o tej porze roku ??.

21-09-2011

Paweł

Szlaczek sama przyjemność. Byłem jakieś dwa tygodnie temu niestety przy nienajlepszej pogodzie. Sam szlak nie jest specjalnie trudny choć końcowe podejście może zmęczyć, mimo to polecam.