Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Z Toporowej Cyrhli przez regle do Wodogrzmotów Mickiewicza i Starej Roztoki (Tatry Polskie :: Tatry Wysokie)

22-01-2011

Margola

Szłam tym szlakiem w warunkach zimowych, cudnie, może mało widokowa, choć mnie urzekł widok na ubieloną polanę waksmundzką, uroczo się wędrowało krętymi, wąskimi ścieżkami (zwłaczcza gdzieś od polany waksmundzkiej), spokój, cisza, las, drzewa przysypane śniegiem wyglądały jak malowane, momentami tworzyły coś w rodzaju bram witających zmarzniętych górołazów, polecam.
Aha od psiej trawki towarzyszyły nam ślady wilków.

15-10-2010

Monika

Przeszliśmy z mężem trasę z Toporowej Cyhrli przez Psią Trawkę do Równieni Waksmudzkiej podczas pierwszej wyprawy w Tatry. Ktoś kto chce podziwiać piękne widoki może się bardzo rozczarować. W wiekszości, szlak wiedzie przez las. To dobra trasa dla kogoś kto ceni sobie spokoj i samotność. Kiedys przeczytałam w przewodniku, że to szlak zapomniany i w pelni się z nim zgadzam, gdyż osób spotkanych po drodze mogłabym na palcu jednej ręki policzyć :) Reasumując, + szlak łatwy, pozwala przygotować się do wędrówek w wyższe partie, - słaba atrakcyjność widokowa.

07-10-2009

agaton

Przeszłam tą trasę w odwrotnym kierunku w strugach deszczu. Widać że trasa jest mało uczęszczana, szlak miejscami wygląda na niemal zapomniany. Do tego wszędzie powalone drzewa... Atrakcyjność widokowa żadna. Chociaż z drugiej strony na Polanie Waksmundzkiej widziałam wilka - wrażenie niezapomniane!

13-08-2009

dora

Bardzo lubię tę trasę. Cicho, spokojnie, bez tłoku. Traktuję ją zazwyczaj jako rozgrzewkę przed wyższymi partiami lub odpoczynek pomiędzy trudniejszymi szlakami.

19-06-2009

ius

szłam tą trasą dwukrotnie.. na aklimatyzacje w sam raz, ale może sie w końcu znudzić. kilka niespodzianek widokowych po drodze. trasa idealna by pobyc tylko ze soba samym ;)