Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Na Giewont z Doliny Małej Łąki (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

16-11-2011

Zbyszek

Trasę tą pokonałem razem z ośmioletnim synem w lipcu tego roku. Moim zdaniem szlak o wiele ciekawszy od tego z Kuźnic (nasza droga powrotna). Jedyną trudnością było błoto i śliskie kamienie (po kilkudniowych opadach). Polecam ten szlak bo jest bardzo zróżnicowany i obfituje w piękne widoki.
<a-href="http://youtu.be/XpJcrNO2lJ8">FILM</a>

12-09-2011

Radegast

Szlak dla tych co nie lubią tłumów, poza tym dużo ładnych miejsc na odpoczynki idąc w górę ;) ALE: Dla amatorów gór dobre buty górskie potrzebne, bo nawet przy słonecznej pogodzie czasami potwornie ślisko. Przy mokrej pogodzie odradzam iść tędy, na Kuźnice bezpieczniej.

08-09-2011

Eve

Ja schodziłam z Giewontu tą trasą i nie należała ona do najprzyjemniejszych. Śliskie kamienie, niekiedy ostre skały, naprawdę trzeba uważać. Zresztą dla mnie Dolina Małej Łąki najbardziej atrakcyjna jest od wejścia do końca Wielkiej Polany Małołąckiej.

15-08-2011

Moni

Czy ktoś z was przeszedł trasę z Giewontu na Kopę Kondracką?
Mam w planach wejście na Giewont od strony Dol. Małej Łąki dalej na Kopę Kondracką żółtym szlakiem i Czerwonymi Wierchami -zejście do Doliny Kościeliskiej.Idę z 7 letnim dzieckiem.Damy radę?

01-07-2011

<Anonim>

Trasę tą zrobiłam w maju tego roku przy pięknej i słonecznej pogodzie - polecam każdemu: niezbyt wyczerpująca a ciekawa i widokowa i tak jak pisze przedmówca super widać zbliżający się giewontowski krzyż, który w tym roku został przez górali udekorowany w powiewające biało żółte flagi z okazji beatyfikacji JPII :)

Ludzi było niewielu (w porównaniu do sezonu) co w przypadku wejścia na Giewont jest wyjątkowe (polecam słoneczne maje - śniegu było zero)

Gdy szliśmy Doliną Małej Łąki słyszeliśmy potężne zwerzęce porykiwanie - bez wątpienia niedzwiedzia !

Trasę bardzo polecam - jeśli traficie na piękną pogodę będzie super wycieczka!