Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Ścieżka nad Reglami: Dolina Kościeliska - Dolina Chochołowska (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)


20-07-2017

Wacław

Sądząc po ilości wpisów, to trasa nie mająca wzięcia u turystów.
A szkoda, bo swoiście piękna.
Szedłem nią z przyjacielem w czerwcu, zaraz po Bożym Ciele.
W środkowej części, idąc od Chochołowskiej wciąż pod górkę napotykamy na "ciąg drogowy" idący w zasadzie wzdłuż szlaku, którym Górale zwożą jeszcze resztki wiatrołomu sprzed trzech lat. Droga jest niesamowicie rozjeżdżona ciężkim sprzętem, koleiny na metr głębokie. Jest tego ponad kilometr.
Uwaga zatem taka.
Nie wybierajcie się tam po długotrwałych opadach, bo można pogubić buty.
Od extremum wysokości, jeszcze kawałek przed Lejową, odcinek rekreacyjno-spacerowy

29-12-2010

Magda

Szłam tą trasą zimą od Doliny Kościeliskiej. Trasa jak dla mnie stosunkowo łatwa. Ilość śniegu była ogromna a ścieżka bardzo wąska. Mimo iż wędrowałam w towarzystwie największym problemem natury czysto psychologicznej było dla mnie wędrowanie w samotni przez całą trasę. Podczas drogi spotkaliśmy jedną osobę (wchodząc na szlak z Doliny Kościeliskiej). Marsz przez mało uczęszczany las, nie w każdej części trasy był dla mnie przyjemnością.Cieszę się jednak z tego doświadczenia i polecam szlak LATEM ;).

14-08-2009

justa

Szłam ta trasą ale od strony Doliny Chochołowskiej do Kościeliska, bardzo męczące podejście przez ponad pół trasy wiodącej lasem, od Doliny Lejowej jest już przyjemnie w dół do Dol.Kościeliska. Szłam późnym popołudniem i nie napotkałam tam żywej duszy :-) Rzeczywiście mało widokowe miejsce ale po drodze urokliwe polany na których można poleżeć i nacieszyć się ciszą i spokojem.