Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Z Doliny Kościeliskiej na Ciemniak (Czerwone Wierchy) przez Dolinę Tomanową (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

19-09-2011

Kaśka

Na Ciemniaku i dalej przez Czerwone Wierchy byłam 17-09-2011r. Wierchy rdzawe i mnienią się w sońcu ciepłymi kolorami od żółtego przez rdzawy, czerwony, aż do brążu... Widoki cudne, kolory również, ludzi coraz mniej, chociaż kolejka na Giewont nadal przeraża, dlatego odpuściliśmy... Szlak spokojny, zejście żółtym szlakiem nudne...

17-08-2011

Mirka

Byłam w sierpniu wędrówkę na Czerwone Wierchy rozpoczełam w Kużnicach z zejściem w Dolinie Kościeliskiej.Szlak nie jest trudny ale długi .Widoki piękne po jednej stronie tatry słowackie ,po drugiej polskie.Polecam

06-08-2011

madzia

Szlak ten rozpoczęłam od Doliny Kościeliskiej. W miejscu gdzie czerwony szlak łączy sie z zielonym jest kilkudziesięciometrowa wąska scieżka nad urwiskiem przed którą to zakończyłam moją wycieczkę ze względu na lęk wysokości. Ogólnie trasa łatwa i przyjemna za wyjątkiem tego jednego ostatniego fragmentu. Przepaść jest naprawdę przerażająca a ścieżka bardzo wąska.

01-06-2011

Jola

Szłam przez Adamicę 30.05.2011, droga żmudna ale zadowalająca, połowa drogi to las, więc bywa nudnawo, chyba jest krótsza od tej przez Tomanową. Kiedy wyjdzie się już z lasu, widoki nabierają na sile, coraz piękniejsze i żywsze. Natomiast spore zmęczenie gwarantowane, aha i nie ma dużych ekspozycji wiec pod tym względem jest super:)

30-05-2011

beti

Który szlak polecacie przez Tomatową czy Adamicę?