Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Na Siodełko (słow. Hrebienok) + Wodospady Zimnej Wody (Tatry Słowackie :: Tatry Wysokie i Bielskie)


24-06-2018

Wacław

Od Wodospadów Zimnej Wody jest kilka szlaków zejściowych do różnych miejscowości miasta Wysokie Tatry. Trasy te omijają Hrebienok, do którego trzeba znów podchodzić od tychże wodospadów ok. 100 m. w górę.
Takim, oznakowanym żółto, schodziliśmy /z dziećmi - 5-7 l/ od Dolnego Wodospadu do miejsc. Tatrańska Leśna, spiesząc się na kolejkę do Tatrz. Łomnicy.
Szlak b. przyjemny, o łagodnym spadku, śródleśny, obok głośnego Zimnego Potoku, bezludny w porównaniu z trasą od Hreb. w dół.

27-09-2015

ol888enka

Bardzo fajny szlak na lekki spacerek. Podejście na Hrebienok wyjątkowo łagodne i przyjemne. Na górze ale i po drodze ładne widoczki. Wodospady Zimnej Wody także godne odwiedzenia. Ja akurat po ostatnich deszczach miałam okazje zobaczyć je w pełnej formie :) o tej porze roku szlak do wodospadów jest prosty i przyjemny. 2 lata temu byłam tam zimą i wtedy lekko nie było :)

06-08-2014

koziczka

Zawsze wjeżdżamy kolejką na Hrebienok żeby zaoszczędzić czas i nogi przed dalszą wędrówką.Wodospady Zimnej Wody są piękne ale ja zawsze trafiam w czasie kiedy jest susza i słabo tryskają.Szlak godny polecenia nawet dla początkujących ,ze słabą kondycją oraz dla osób z dziećmi ..