Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Księga gości

09-03-2009

kael

witam

strona rewelacyjna, dużo dobrej treści, ciekawe opisy szlaków, super foto, poprostu mniodek ;)

oby tak dalej
pozdro

08-03-2009

szaman

super strona

tak trzymać

18-02-2009

K2-agata

dobra robota!

11-02-2009

Adam

Kapitalna strona!!! Dzięki odznaczeniu poziomu trudności od razu wiem na jakie szlaki się nie wybierać:) Wielkie gratulacje dla Autora czapki z głów:D

06-02-2009

Asia

Ostatnio w Tatrach byłam w październiku 2008 i dzisiaj dzięki Twojej stronie. Dziękuję! Do zobaczenia na szlaku!

02-02-2009

Wincjusz

Strona rewalacyjna,sam większość szlaków tarzańskch po polskiej stronie przeszedłem i miło sobie powspominać i poczytać opisy tras..Jerzy te zdjecia tylko zeby dalo się powiększać było by super bo jest co ogladać..Pozdrowienia z Częstochowy.

02-02-2009

twardziel górski

"Wacław"przepraszam, miałeś rację żle przeczytałem informacje.

25-01-2009

majena

rewelacyjna strona. Świetnie opisane szlaki, szkoda tylko, że nie można powiększyć zdjęć. Pozdrawiam serdecznie i może do zobaczeni na szlaku:)

15-01-2009

Dolina Krokusów

Swietna strona. Przytrzymala mnie prawie godzinę...

01-01-2009

Wacław

"Twardziel górski" nie poczytał serwisu uważnie. Są w nim wykazane trasy jednokierunkowe w Tatrach Pol. - aktualnie: Jaskinie Mroźna, Mylna i Wawóz Kraków ze Smoczą Jamą, zachodnia część "Orlej Perci" od Zawratu do Koziego Wierchu, wejście i zejście z Giewontu na Przełęcz Kondracką Wyżnią. Na Zawrat zalecają niektórzy wchodzenie od strony D. Gąsienicowej. Wydaje się, że na dziś ta lista regulacji wymuszona różnymi przyczynami, ale głównie tłokiem na szlakach jest wystarczająca. Ja o innych "aktualnych" nie słyszałem. O ruchu prawostronnym obowiązującym na wszystkich szlakach nie byłoby co wspominać, gdyby nie zatory w Kościeliskiej lub w drodze do Kuźnic i do Morskiego Oka z powodu zbyt częstego nie szanowania tej zasady.

31-12-2008

Wacław

Wczytuję się od paru dni w ten internetowy przew. tatrz. z coraz większym zaciekawieniem i sympatią. Gratulacje dla autora i wykonawcy za styl i lakoniczną precyzję opisów. Wiem, że dziś przeminęła moda na ksiązkowe przewodniki. Ja się uczyłem chodzić po T. z przew. Zb. Korosadowicza i Józefa Nyki. Życzę pomyślnego dla autora i owocnego dla IPT Nowego Roku. A czytelnikom Przewodnika tylu szczęśliwych powrotów, ile wyjść w góry.

31-12-2008

twardziel górski

Fajna strona,szkoda że niema na niej aktualnosci np.gdzie jest szlak jednokierunkowy i w ktorym kierunku on prowadzi.

23-12-2008

gringo62

Bardzo inspirująca stronka!Znalazłem coś dla siebie czego jeszcze w Tatrach nie widziałem, mimo że jestem stałym bywalcem....
Pozdrawiam autora!

20-12-2008

Ania G.

Świetna strona! Często ją przeglądam i planuję kolejne wycieczki. Gratuluję i pozdrawiam!

18-12-2008

Helenka

Lubię te stronę. Jest taka przejrzysta. Wszystko przedstawione jak na dłoni i adekwatnie do rzeczywistych warunków. Pozdrawiam odwiedzających stronkę i Tatry, Autorowi gratuluję jakości formy ekspresji swojej pasji.

28-11-2008

darek

gratuluje strony profesionalna

13-11-2008

Justyna

Podczas wrześniowego pobytu w Tatrach korzystałam z opisów tras zamieszczonych na tej stronie, przydały się również uwagi autora odnośnie bezpieczeństwa na szlaku ;) Dzięki ;)

10-11-2008

GoskaM

We wrześniu i pażdzierniku spędziłam trochę czasu na szlakach naszych Tatr.
Strona jest rewelacyjna i zaspakaja niedosyt jaki zostaje po powrocie do szarej rzeczywistości. Opisy szlaków i zdjęcia dają mi obraz tego co jeszcze przede mną.Dziękuję autorowi za tę możliwość. Pozdrawiam miłośników gór.

03-10-2008

katarzyna

wszystko na stronie super! mam propozycje dla autora że może by tak jeszcze opisał szlaki po stronie naszych sąsiadów, jeżeli to oczywiście możliwe? To na pewno wzbogaciłoby stronę . pozdrawiam wszystkich i autora strony -oczywiście. Do zobaczenia na szlaku!

01-10-2008

Magdalena K.

Stronka jest rewelacyjna. Gratulacje autorowi. Pozdrawiam :)