Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Orla Perć: Zawrat - Kozi Wierch (Tatry Polskie :: Tatry Wysokie)

31-07-2015

Zuzia

Witam, dzięki wielkie.Czyli jak dobrze zrozumiałam dojdziemy na zadni granat i zielonym w dół .To troszke wydłuży mi dzien a boje sie o pogode i czy czasu starczy, ale wezme to po uwage.

31-07-2015

renia   (remagasz@wp.pl)

w każdym wariancie zejścia na stronę północną kierujesz się w stronę Hali Gąsienicowej, szlak Żlebem Kulczyńskiego jest bardzo interesujący przy wejściu, zejście już trochę mniej sympatyczne ze względu na osuwające się kamienie, polecam bardzo ciekawy wariant przez komin pod Czarnym Mniszkiem i zejście zielonym szlakiem do Koziej Dolinki

30-07-2015

Zuzia

Witam. W Tatry zawitamy od 9 sierpnia i w planach mam przejście Orlej od Zawratu do Koziego i zejście źlebem Kulczyńskiego. Szczerze mówiąc wolałabym kierować się na koniec w strone Gąsiennicowej, co sądzicie o takim wariancie powrotu ?

11-07-2013

kędzior   (cantyousee@wp.pl)

rado

trochę nie wpasowaleś się w temat.poszukaj na forum.Co do ubezpieczenia to po słowackiej stronie trzeba mieć wykupione bo znam przypadek kobitki, która złamała nogę na nartach i ok 14tys zlotych zapłaciła za akcje.lepiej kupić.pozdrawiam!!!

11-07-2013

rado

wie może ktoś jak wygląda sprawa z biletami i parkingami w tatrach słowackich???
chcę iść do doliny jaworowej-lodowa przełęcz bądź zaraz za naszą granicą do doliny białej wody-polski grzbiet i nie wiem jak u nich jest. Może mi ktoś naświetlić temat???jakieś dodatkowe ubezpieczenie od wypadków należy wykupić czy jak jesteśmy w unii to nie?
Dziękuję za odpowiedź!