Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Orla Perć: Zawrat - Kozi Wierch (Tatry Polskie :: Tatry Wysokie)

21-07-2010

Matik

tater-55 a co Ty chcesz od ludzi biegających po górach ? Można i spocić się na siłowni ale wiesz jaki wpływ ma powietrze w górach na ludzki organizm ? :D Biegać po Polskich Tatrach to coś wspaniałego :P

02-03-2009

mumek

Pozdrawiam wszystkich pacjonatów górskich wycieczek. Trasa z zawratu na kozi wierch jest bardzo wciągająca. Po zdobyciu określonego celu, wrażenia jakie towarzyszą sprawiają że chce się więcej. Trasa jest dosyć wymagająca, strome podejścia, łańcuchy, urwiska, drebinka na koziej przełęczy-coś pięknego. Jak ktoś ma jakie kolwiek lęki niech tam sie nie pcha. Niestety byłem tam tylko raz ale za to od giewontu aż do zadniego granatu. Szczytami idzie sie bardzo przyjemnie i lekko , gorzej zejść.

10-11-2008

GoskaM

Trasa warta, każdego wysiłku-jeśli towarzyszy mu rozwaga. Nagrodą są widoki i wrażenie jakie pozostawia, każdy przebyty kawałek trasy-to wystarcza mi .... do następnego razu-polecam! Pozdrawiam

28-09-2008

MalaMi

hm.... jeśli kto nie ma lęku wysokości, trasa wcale nie jest trudna. Mnie najbardziej zmęczyło wejście na Zawrat, a potem jest już po prostu cudnie. Trudności wynikać mogą raczej ze strachu, bo zmęczyć się raczej nie da. Widoki odbierają mowę :D Polecam :)

14-09-2008

OstroS   (ostros@gmail.com)

Inna sprawa, że czasami warto depnąć, żeby mieć więcej czasu - przejście, na przykład, całej orlej wymaga trochę szybszego marszu, niż "średnioturystyczne".

A odcinek ten jest chyba moim ulubionym fragmentem Orlej. Wracam tu praktycznie co roku i jeszcze długo nie znudzi się.