Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Z Morskiego Oka na Rysy (Tatry Polskie :: Tatry Wysokie)

01-02-2016

Ja

Cześć mam pytanie chce wybrać się latem od strony słowackiej na rysy kto mi powie jak dotrzeć do Plesa z Zakopanego są tam jakieś busy czy może na pieszo ?

26-07-2015

Marcin

Jakoś mnie Rysy nie przekonały. Szlak monotonny (ciągle tylko MOK za plecami i Czarny Staw), długi, z przesadną ilością łańcuchów. Dopiero pod szczytem robi się ciakawy.

Są trudniejsze szlaki (Orla Perć; MPpCh; na Świnicę od Zawratu), ładniejsze widokowo (większość), jedyna atrkacja - większe prawdopobieństwo, że dostaniesz z kamienia w głowę. Zapomniałem o drugiej - najwyższy szczyt w Polsce, chociaż z tym szczytem to przesadzone, bo główny szczyt (ten wyższy) jest po słowackiej stronie. Ja tam już prędko nie wrócę. Nuda

19-06-2015

Dariusz K

Dla zainteresowanych obecnymi warunkami na szlaku:
Śnieg nigdzie nie stanowi żadnego problemu. Byłem na Rysach dwa dni temu i jedyne utrudnienie jakie występowało to bardzo zimny wiatr i zerowa widoczność na szczycie. Niestety, w ostatnich dniach, pogoda nie rozpieszcza...

23-07-2014

Magda   (maglen22@gmail.com)

Witam,
Chcę jechać w góry na ok.5 dni ale nie mam żadnego pomysłu na jakie szlaki - interesuje mnie aby zaliczyć Dolinę Pięciu stawów i Jakieś Wyższe Szczyty ale bez wspinaczki - proszę o pomysł radę .

12-11-2013

olek

do Wieczna Tułaczka
Bardzo fajnie opisana trasa-za rok pewnie spróbuję ją przejść z Palenicy. Wyjdziemy pewnie o 3 rano na szlak :)
pozdrawiam