Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Z Doliny Kościeliskiej do Smreczyńskiego Stawu (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

11-10-2009

Henryk

Staw Smreczyński wrzesień 2009 godzina 7,00 (to nie pomyłka) kompletna pustka żywej duszy nie licząc wiewiórek, piękno i sielanka. Mocny i władczy ryk niedźwiedzia od strony Doliny Tomanowej otrzeźwienie i respekt a zarazem szacunek do gór. Schodząc na śniadanie do schroniska nie mijaliśmy żadnego turysty. Kozice widziałem dwa dni później podchodząc pod Kończystym o godzinie 9,00 a pierwszego turystę spotkaliśmy schodząc z Starorobociańskiego. Stare przysłowie - kto rano wstaje........ten spać nie może.

29-05-2009

Krystyna

Trasa fajna, bez problemów z przystankiem w Ornaku - schronisko. Tylko te dechy mocno mnie zdenerwowały. Brzydzą to piękne miejsce. A jest ono rzeczywiście piękne, kiedy Bystra odbija się w STAWIE to aż dech zapiera. Pozdrawiam wszystkich którzy kochają góry a szczególnie Tatry

29-04-2009

Anka

Niezwykle urokliwe miejsce. Szkoda tylko, że jak ostatnio tam byłam widoki przysłonia mgła

27-04-2009

Marzena

Pięknie, bajecznie! Polecam gorąco.
To tylko pół godziny od schroniska, a widok bajeczny.

10-04-2009

Magdalena K.

Smreczyński Staw jest bajeczny - szczególnie kiedy świeci słońce , byłam tam w maju 2007 i czerwcu 2008 roku i niestety na brzegu były już te "dechy" - zgadzam się z Karolą - nie wiem po co one komu ? - po prostu szpecą widok !! Na prezentowanym wyżej zdjęciu jeszcze ich nie ma , szkoda że nie miałam takiego widoku. Pozdrawiam.