Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Z Doliny Kościeliskiej na Tomanową Przełęcz (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

29-07-2010

Ania

Mam pytanie: czy Doliną Tomanową (szlak zielony) można iść, bo na przełęcz - szlak czerwony myślę że na pewno nie

21-04-2010

Przemo

byłem tam 3 lata temu. podchodziłem od Słowacji (oczywiście nielegalnie, lornetki były bardzo potrzebne bo strażnicy lubią patrolować) piękne miejsce jedno z najładniejszych w Tatrach Zachodnich. Byłoby to idealne przejście graniczne na Słowację ale cóż nigdy nie zrozumiemy polityków i tych którzy podejmują takie decyzje. Prędzej powinni zamknąć kolejkę na Kasprowy Wierch, bo to bardziej dewastuje środowisko, ale z pieniędzmi nikt nie wygra.

19-08-2009

przemorski   (p_ciesla@o2.pl)

Oznaczenia kolorem szlaków nie mają nic wspólnego z ich trudnością !!! Czerwony szlak na Orlą Perć jest DUŻO TRUDNIEJSZY niż np. czarny ze Świnicy do schroniska Murowaniec !!!!

20-07-2009

Mateusz

Wielka szkoda, że ten bardzo interesujący szlak, zdala od zgiełku Doliny Kościeliskiej został zamknięty. Jest w pełni zrozumiałe gdy ścieżki turystyczne zamyka się z powodu ochrony przyrody, ale kiesy robi się to w imię tzw. "przyjaźni polsko słowackiej", jest to po prostu ŻAŁOSNE.

13-06-2009

Karola

Czy ktoś wie dlaczego go zamknęli? i czy na stałe??