Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Społeczność tatrzańska

Dla zarejestrowanych użytkowników

Jeżeli chcesz zostać członkiem naszej społeczności zarejestruj się używając poniższego formularza.

Uwaga! Jeżeli posiadasz już konto służące do dostępu do treści przewodnika,
kliknij tutaj, zaloguj się, a następnie wybierz opcję "Przystąp do społeczności".


Login
Hasło
Adres e-mail

Akceptuję Regulamin określający zasady świadczenia usługi.

Administrator danych osobowych, którym jest SKAMANDER Jerzy Matlak, 40-139 Katowice, ul. Nowowiejskiego 4B/32, NIP: 6341452947, REGON: 278342297, informuje, że podane podczas rejestracji Konta lub wprowadzone przez panel administracyjny w późniejszym terminie przez Panią/Pana dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu rejestracji Konta na Portalu i umożliwienia korzystania z usług świadczonych na Portalu zgodnie z jego Regulaminem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług zgodnie z Regulaminem. Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyrażam zgodę, aby podane przeze mnie poprzez panel administracyjny dane, w tym moje dane osobowe, zostały opublikowane na stronach portalu Tatry.info.pl, który dostępny jest publicznie w sieci Internet.