Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Z Doliny Kościeliskiej na Tomanową Przełęcz (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

26-09-2011

dorota-w

becik: odpowiedź na 2 pytania - TAK !

05-09-2011

becik

Jeżeli szlak na Tomanową Przełęcz jest zamknięty to czy schodząc z Ciemniaka mogę zielonym szlakiem zejść przez Dolinę Tomanową do Schroniska Ornak?Zamknięty jest tylko ten ostatni odcinek od rozwidlenia?

27-07-2011

Agata

Wszystko się zgadza :) Szlak jest zamknięty tylko w części gdzie na górze powinno się odbić na prawo (idąc z dołu) do przełęczy ale spokojnie można dojść nim aż do przełęczy pod Ciemniakiem. A dalej na Czerwone Wierchy :) Bardzo plecam :)

18-06-2011

Zbychu

Dodam jeszcze tyle ze na wejściu do Dol. Kościeliskiej jest duża mapa należacą do TPN i na tej mapie czerwony szlak na Tomanową Przełęcz jest nadal narysowany ;)

18-06-2011

Zbychu

No ładnie - dziś tam z synem byłem i nie ma żadnej informacji, że szlak jest zamknięty. Mam mapę z 2009 roku i szlak jest na niej naniesiony /to mnie jeszcze do końca nie broni/, ale na szlaku nadal widać czerwone znaki, do tego po drodze nie ma żadnej informacji o zamknięciu szlaku, na stronie TPN też nie ma takiej informacji, więc jakby mi Strażnik chciał dać mandat to kazałbym mu sprawę przekazać do sądu :)

Pomijając powyższe - przełęcz jest przepiękna i warto ją zobaczyć.

Pozdrowienia dla tych co na szlaku :)