Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Na Trzydniowiański i Kończysty Wierch z Doliny Chochołowskiej (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

24-08-2011

Małgośka

Nagroda dla tego, kto stworzył szlak w Krowim Żlebie :)
To istna tragedia - schodziłam nim... :0

16-07-2011

gosiula

Szłam tą trasą tydzień temu. Z Siwej Polany podjechałam traktorkiem (zyskałam godzinę),potem szlakiem papieskim i dalej na Trzydniowiański, Kończysty i Starorobociański. Ornak odpuściłam, bo na trasie dość długo delektowałam się widokami. I tak wycieczka zajęła mi calutki dzień. :)
CUDNY DZIEŃ :)

07-07-2011

dorota-w

c.d. proszę zauważyć, że będzie to pora roku, gdy dzień już jest wyraźnie skrócony. Gdyby zatem start miał nastąpić z Siwej Polany, co wydłuży trasę o 1 godzinę, wypadałoby wyjść stamtąd o zaraniu. Droga w Kościeliskiej nieoświetlona, mieć zatem przy sobie latarkę.

07-07-2011

urmajo

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Sprawdzałam już czas na mapach (dwóch różnych + tatry info). Znam też swoje możliwości w porównaniu z tymi czasami. Chciałam tylko wiedzieć trochę bardziej od strony praktycznej. Osobiście zakładam, że w 12 godzin się zmieścimy, delektując się przy tym widokami. Pozdrawiam

07-07-2011

dorota-w

do urmajo!
szło wiele osób i mogę się założyć, że każdy indywidualnie, czy grupowo, miał inny czas. "Średnia mi wyszła 8 godz. 35 min".
Od b. wielu czynników to zależy: wiek, kondycja, ambicja, styl wędrowania, liczebność grupy, z bagażem czy bez, warunki na trasie- pogoda itp. Czyli poważniej: od 7 do kilkunastu godz. dla trasy Schr. Choch-Trzydn-Starorob-Ornak- Dol. Kościeliska-Kiry.
Radzę obejrzeć mapę z czasami a jeszcze lepiej dwie i samodzielnie pododawać. Może okazać się, że sumy będą się nawet znacznie różnić i nic w tym dziwnego. To całodzienna mozolna wycieczka, 1200 m. różnicy wysokości, to samo co z Kuźnic przez Boczań na Świnicę-Zawrat i z powrotem. Zachodnie też są Wysokie!