Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Na Trzydniowiański i Kończysty Wierch z Doliny Chochołowskiej (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

05-07-2011

urmajo

Witam
Wybieram się we wrześniu w Tatry. Chciałabym zapytać, czy szedł ktoś może trasą: z Chochołowskiej na Trzydniowiański, Kończysty, Starorobociański, zejście przez Ornak do schroniska na Ornaku i w dół Kościeliską. Ile czasu może zająć taka trasa?

13-02-2011

kinga

Dzięki za odpowiedź, byłam w lutym , pogoda piękna , widoki nieziemskie, ale poszłam na Grzesia, Rakoń i Wołowiec[ gdzieniegdzie wykorzystywałam raki], dalej nie dało rady, odległości mnie wykończyły:) a następnym razem może wejdę w końcu na Trzydniowiański i dalej:)

30-01-2011

escha

Do Kingi. Robiłem tę trasę (wariant2) w połowie stycznia. Warunki były bardzo fajne tzn. niezła pogoda, twardy i ubity śnieg(2stopień zagrożenia).Ale dla własnego bezpieczeństwa i poczucia pewności raki(a między Czubikiem i Kończystym czekan) muszą być.Powodzenia na szlaku.

17-01-2011

kinga

Witam, czy ktoś szedł tą trasą zimą, wybieram się na początku lutego?da radę przejść tą trasę, czy jest za duże zagrożenie lawinowe?Kinga

26-10-2010

Czesio

Szlismy ta trasa wczoraj deszcz mgła wyzej grad mroz pozniej snieg i caly czas mgla przy takiej pogodzie dla malo wprawionych turystów trase odradzam pozdrawiam