Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Na Rusinową Polanę i Gęsią Szyję (Tatry Polskie :: Tatry Wysokie)

16-08-2015

ceperka

Witam absolutnie nie polecam spaceru z wozkiem dzieciecym badz spacerowka,jest to najlatwiejszy szlak ,ale kamienie blokuja kolka.

07-04-2015

dorota-w

Jakie masz wątpliwości Zbyszku ?
A czy przeczytałeś /choćby/ ostatni post ol888eńki tuż pod Twoim?
Jakby to nie wystarczyło, przeczytaj pozostałe /36 postów/ i jeszcze opis autorski o tym rejonie.
Na każdej tatrzańskiej wycieczce /i nie tylko tatrzańskiej/, najważniejszy jest zdrowy rozsadek, poprzedzony przeczytaniem ze zrozumieniem tego wszystkiego co obok napisano w tym przewodniku.
Tzw. sprzętu zimowego można tam nie mieć w maju, ale kijki będą stale przydatne.

06-04-2015

ZBYSZEK

A czy Regle Tatr Wysokich jest odpowiednim rejonem na wycieczki dla nowicjusza? Tzn. nie chcę zaczynać chodzenia po Tatrach w warunkach zimowych, a nawet nie mam do tego na razie żadnego sprzętu.
Planowany termin wycieczki to początek maja.

24-03-2015

ol888enka

Wczoraj wybrałam się na popołudniowy spacerek na Rusinową Polanę, tym razem przez Dolinę Filipka i muszę przyznać, że jest to niezwykle urokliwe miejsce ta dolinka :) bardzo przyjemna trasa, nadająca się też na zimę. Przy Wiktorówkach pojawiły się lekkie trudności z podejściem po lodzie.. dzięki poręczom dałam radę i bez raczków, choć przydałyby się, ten kawałek drogi jest stromy. Ogólnie trasa jest ładna, spokojna, cicha, łatwa, dlatego polecam ją każdemu.

30-03-2014

dorota-w

We wpisach do tego tematu w czasie 20.07-14.10.2012 r. łatwe wejścia na Rusinową Polanę są dość dokładnie omówione.
Czyli Wierch Poroniec /zielony szlak/ albo Zazadnia /niebieski/ !
Jeśli dzieciom towarzyszy dwoje dorosłych, można np. wysadzić je na Wierchu Porońcu, auto przestawić na Zazadnią i wówczas nie trzeba będzie wracać tą samą trasą.