Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Na Rusinową Polanę i Gęsią Szyję (Tatry Polskie :: Tatry Wysokie)

16-01-2012

Robert

super miejsce

16-01-2012

robert

bylem tam super zwlaszcza latem oscypki bomba prosto z wendzarni widoczki tez piekne

18-12-2011

mena

Rusinową Polane odwiedzamy zawsze , gdy tylko chodzimy po Tatrach, bylismy tam latem, jesienią, widzieliśmy ją również całą zasypaną lekkim puchem śniegu . Zawsze widoki są pieknę; szczególnie w słoneczny dzień. To takie miejsce dla duszy ... i dobra rozgrzewka przed innymi wycieczkami.

03-10-2011

jasio

Mimo wielu wędrówek po tatrach przyznam że Rusinową Polane i Gęsią Szyje odwiedziłem poraz pierwszy. Miejsce niewatpliwie urokliwe, bardzo szybko można tam dotrzeć a widoki są piękne. Jedyny minus to spory ruch , mówiąc jaśniej jest tam dość tłoczno nawet poza sezonem (włąśnie ja byłem poza sezonem).
Szlak na Gęsią Szyje naprawde dość mozolny i męczący, naszczęście niezbyt długi i warty przejścia.
Jednym słowem miejsca przepiękne i łątwodostępne ale dość licznie odwiedzane;)

22-09-2011

natija

No cóż, tylko zgodzić się z tym, że jest to najpiękniejsze miejsce w Tatrach, dla wszystkich. Po zdobyciu Tatr Wysokich stwierdzam, ,ze adrenalina to nie wszystko i takie miejsca jak Rusinowa Polana czy Gęsia Szyja pozwalają podziwiać góry i cały ich majestat na spokojnie i z dystansem. Idealne miejsce aby zakochać się w górach.
Pozdrawiam :)))