Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Na Polanę Chochołowską z Siwej Polany (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

25-09-2011

Wacław

Nastroje wokół obecności rowerów w Chochołowskiej zmieniają się tak szybko jak pogoda w Tatrach.
Od entuzjastycznych po totalną krytykę - patrz: cztery ostatnie wpisy.
Nie dajmy się zwariować !
- Nie ma przymusu korzystania z rowerów znanej firmy, ale i nie odbierajmy tego ułatwienia innym. Dzięki niemu można tam zrobić ambitniejszą trasę, także na Słowację.
- Szosa do schron. jest szeroka, nie zatłoczona turystami i nie zapchana pojazdami. Spadek niewielki, trudno tu wdepnąć w "wyścigi".
- obowiązują na trasie te same zasady ruchu co na drogach w kraju.
- kultura niektórych użytkowników trasy, niestety, też taka sama jak w Polsce.
To nie jest wystarczający powód, by właśnie tu wypróbować zasadę odpowiedzialności zbiorowej i zlikwidować ruch rowerowy.
Wystarczy, że na skutek takiej nieodpowiedzialności kilku rowerzystów, skasowano przed laty trasę rowerową do Morskiego Oka.

25-08-2011

beka

Wypożyczalnia rowerów w Doinie Chochołowskiej to jedno wielkie nieporozumienie!! Stan techniczny rowerów pozostawia wiele do życzenia. Rower jako pojazd powinien jeździć, tymczasem rowery wypożyczane przez firmę TYRAŁÓWKA należącą do pana S. Tyrały nie spełniają tego wymogu: nie działają przerzutki, koła ledwie się kręcą. Nadmieniam, iż wypożyczenie tegoż roweru to koszt 10 złotych. Szkoda pieniędzy i nerwów!!!!

20-08-2011

Majka

Rowery w górach to nieporozumienie. Byłam ostatnio w Pieninach, piękny szlak do Czerwonego Kościoła jest koszmarny własnie dzięki rowerzystom.Jak się komuś nie chce na nogach łazić to nie powinien wybierać się w góry.

19-08-2011

Zenek

Idzie sie szlakiem na nogach , największa atrakcja , jazdę rowerem powinni tam zabronić , to jest szlak pieszy . Jadą na rowerach młokosy i pluja podczas jazdy na turystów.

19-08-2011

Tomek

rowery wypozyczane w dolinie to stare gnioty, zaniedbane, nienasmarowane z zatartymi amortyzatorami. jazda na nich to udreka, raz pozyczyłem to bardziej sie zmeczylem niz pieszo, zdecydowanie nie polecam, poza tym drogo