Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Na Polanę Chochołowską z Siwej Polany (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

21-07-2011

Joanna   (aio@buziaczek.pl)

Dolinę Chochołowską odwiedzam zawsze, kiedy jestem w Tatrach. To moja ulubiona :) Zwykle przyjeżdzam latem lub zimą. Tego roku niespodziewanie znalazłam się tam w marcu kiedy kwitną krokusy. Byłam zachwycona. Do końca życia tego nie zapomnę.

19-07-2011

Wacław

Parokrotnie tak robiłem, gdy nie widziałem potrzeby przypinania go do schroniska. Tzn. zabezpieczałem rower przy barierce na mostku do tego obiektu, tak, by nie przeszkadzał w wyjeździe pojazdów TPN. Nikt tego ze zrozumiałych powodów nie pilnuje.

19-07-2011

kubaNH

Witam, czy jest mozliwosc zeby swoim rowerem wyjechac do doliny i zostawic rowery w lesniczowce na czas pieszej wedrowki. No i czy rowery tam sa bezpieczne?:) dziekuje z gory za info

12-07-2011

wacław

W czasie lata na pewno jest tam "dyżur" całodobowy przy składzie rowerów i parkingu przy Siwej Polanie. Jak zobaczą silną grupę skoro świt, to pewnie się wzruszą, /tak myślę/ i przed 7 wydadzą sprzęt.
Gdy jeszcze przed laty korzystałem z ich usług, tam i z powrotem od Blaszyńskich kosztowało to 8 zł. Obstawiam, że zdrożało. Powrotny etap trzeba było zacząć w granicach 18-19.

11-07-2011

gregory

Witam ! od której do której godziny można już wypożyczyć rowerki? i jaki koszt, bo planujemy w sierpniu większą grupą i też to jest ważne..dzięki z górki !!