Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Na Polanę Chochołowską z Siwej Polany (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

10-07-2011

Wacław

"problemu" z wypożyczeniem roweru w D.Ch. w zasadzie nie ma, zaczyna się, gdy po powrocie z gór zechcemy zjechać nim w dół, a zbyt późno zeszliśmy z gór i już są zamknięte na noc!
Formalnie można podjechać "aż" do leśniczówki - dawnego schr. Blaszyńskich za mostkiem - na wprost ścieżki na Iwaniacką, czyli 2/3 drogi na Polanę Ch.
A zatem, jeśli bardziej ambitnie chcemy coś przejść, z wyskokiem na Słowację także, to lepiej byłoby wypożyczyć rower w Z-nem, Kościelisku, dojechać nim do schroniska, tam zostawić i następnie wrócić od samej góry. To jedyna droga w polskich T. dostępna i przejezdna dla roweru. /także turystycznego, kolarskiego/. Wożę taki jednoślad ze sobą z centrum kraju, gdy mam w planie Choch. albo Słowację.

07-07-2011

Turystka

Trasa jak najbardziej godna polecenia. Jednak odradzam kolejkę - osoba prowadząca bardzo, ale to bardzo nie sympatyczna, opryskliwa i używająca niecenzuralnego słownictwa.

27-06-2011

Krzysiek

Na Polanę Chochołowską nie ma obecnie możliwości dojazdu rowerem. Dojeżdża się do miejsca gdzie odchodzi szlak na Przełęcz Iwaniacką. Trudności w podjazdach w zasadzie nie ma.

28-05-2011

petrosj   (piotrucha1910@vivapolska.tv)

Czy na Siwej Polanie nie ma problemu z wypozyczeniem roweru ? Czy na odcinku Polana Huciska - Polana Chocholowska wystepuja wieksze trudnosci w podjezdzie i zjezdzie ?
Jaki jest koszt wypozyczenia roweru ?

28-12-2010

Tomek

ile kosztuje parking na siwej polanie? jak bym chcial tam zostawic samochod powiedzmy na 3 dni. I czy jest taka mozliwosc? Pozdrawiam ;)